reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózio dla kruszynki:)

Podpisuję się pod tym, co napisała Efilo.
Nie chcę rozgrzebywać tematu, nie ma to najmniejszego sensu.

Niemniej, chętnie poczytam o polecanych/odradzanych wózkach :tak:
 
reklama
A ja chetnie poczytam o wozkach do tysiaka;) Bo wierze, ze w tej cenie dobry tez kupic mozna. Bo mutsy i inne tego typu bajery to moje dochody z trzech miesiecy. I nie jest to kwestia oszczedzania tylko trzezwego spojrzenia na rzeczywistosc. Jak znajde cos ciekawego to chetnie sie podziele z zainteresowanymi.
 
Czesc czerwcoweczki,
alez tu goraca;-) .

Ja najpierw ustosunkuje sie do wozkow Chicco - slyszlam ze czesto ulegaja uszkodzebiom - cos tam sie w nich psuje, ale pewnie dotyczy to niektorych modeli.

Ja jak juz pisalam mam Mutsiego Urban Rider po synku - nie wyeksplatowalismy go wiec jeszcze przy kolejnym bobasie sie przyda:-) .
Ja mam caly zestaw:
gondola
spacerowka
i fotelik samochodowy do niego - Play Prima (polecam zamiast maxi cosi - rozklada sie bardziej na "plasko")

Co do dyskusji:
Uwazam ze gondola sie sprawdza - wlasnie ze wzgledu na lato mozna dzieciatko zostawic na dluzej w wozku by sobie spalo na zewnatrz (w fotelikach i spacerowkach w msc 0-3 tylko do okolo 1-2h)
Rzeczywiscie jezeli ktos dysponuje mniejszymi funduszmi mozna kupic tansza gondole tak na pierwsze 3 msc a pozniej zaszalec ze spacerowka.

Ja mialam ta mozliwosc ze rodzice zaszaleli i powiem wam ze wozek jest super - swietnie sie go prowadzi, dzieciatko lezy sobie wygodnie, zaden chodni nie jest mi straszny.
Ale: jest ciezki (mieszkam na parterze wiec dla mnie to nie problem) i ma maly koszyk na zakupy.

No to chyba tyle od "doswiadczonej" mamusi;-)
 
Kupiłam ten na aukcji i mam nadzieję, że nie będę żałować. Właśnie czekam za dostawą. Jak tylko go będę miała, to podzielę się pierwszymi wrażeniami. Oczywiście macie rację z tym, że to co pasuje mi niekoniecznie musi pasować wam. Któraś z Was pisała, że trójkołowce są niewygodne przy podjeżdżaniu na schodach, a mnie ten problem właściwie nie dotyczy, bo mieszkam w domku jednorodzinnym i wszyscy nasi rodzice też, nawet u nas w ośrodku zdrowia nie ma schodów, więc tym sie nie martwię. W tej sytuacji odpada też problem ciężaru wózka :tak:. Za to trójkołowce podobno świetnie sprawdzają się na trudnym terenie, a przy naszym domku i domku teściów jest polna droga, więc będzie jak znalazł. Co do niestabilności tych wózków, to sprawdziliśmy to razem z synkiem w sklepie ;-) i wypadło dobrze. Poza tym stwierdziliśmy, ze wypróbujemy na głębokim czy się sprawdza, a po próbie będziemy się zastanawiać nad spacerówką. No i jak kupujemy osobno głęboki, to nie musimy wydawać od razu dużej sumy :tak:
 
Joluś,
ale Ci zazdroszcze! :tak:
My to chyba za jakieś trzy miesiące dopiero kupimy. Mamy jeszcze czas na poszukiwania. Dzisiaj wytropiłam jakiś Peak 4 Air. Ale to jakiś mercedes (skóra i drewnopodobne wykończenie :laugh2:)

A co do fotelików (tylko żeby nie było że moje zdanie jest jedyne słuszne) to ja jednak wybiorę maxi cosi. Dla mnie fotelik służy do przewożenia bezpiecznie dziecka autem. Sama mam autko z ABS ESP sześcioma poduszkami i tratatata. I najistotniejszym kryterium było bezpieczeństwo moje i maluszka a nie wygoda. Więc do wyboru fotelika stosowałam to samo kryterium - oparłam się na crash testach :szok: Każdego roku dostaje najwyższe oceny.

Oczywiście częściej sie jeździ niż ma się wypadek, więc właściwie wygoda jest częściej stosowana :-) Ale ja naprawdę dużo jeżdżę i chciałabym mieć poczucie chociaż częściowego bezpieczeństwa.
 
Na lipcowkach'05 przewazaly wozki: Deltim i Tako - nie pamietam dokladnie ale wydaje mi sie ze z Deltimow dziewczyny byly bardziej zadowolone.
 
A co popularności wózków Deltim to ja się wcale dziewczynom nie dziwię skoro koszt się zamyka w 400 zł. :tak: Ja i tak na razie obstaje przy Mutsy ;-)
 
reklama
Do góry