reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki i inne...

Dada: Prośbę o oceny wózków musisz zadac w dziale opinie, bo tutaj w wiekszosci zagladaja grudnioweczki, ktore czekaja na pierwsze dzieciatko i za duzego rozeznania nie maja w roznych wozkach...

Pozdrawiam
Asia
 
reklama
pryzybela podoba mi sie z wygladu ale tez jest funkcjonalny bo jeden na 3 lata wystarcza w sumie. bo to taki 3 w jednym. no i rewelacyjny system skladania:-)
wiesz to kwestia idywidualna bo znam osoby ktorym prowadzenie 3 kolowca nie odpowiadalo. musisz sie wybrac do sklepu i osobiscie sprobowac moja droga bo moim zdaniem wojna z tesciowa bardzo prawdopodobna:-):-)
 
AsiaiPiotr, widzisz jaka gapa ze mnie. Zaraz zamieszczę pytanie w odpowiednim wątku.
Zadałam je tutaj, bo skoro wszystkie jesteśmy na etapie poszukiwań fajnej "karety" dla naszych maluchów, to pewnie forumowiczki zbierają też opinie od doświadczonych już użytkowników . Może coś konkretnego więc wiedzą nt. interesujących mnie modeli i mogą się tymi wiadomościami podzielić.
 
Pryzybela no to musisz się z teściową jakos dogadać:-)bo rzeczywiście wojna może być;-)

U nas też wózek kupują teściowie, tylko, że my wybieramy a oni płacą....tak więc problemu nie będzie.
Na początku pisałam o naszym wyborze wózka...i teraz jestem zdecydowana na 100% (jeszcze tylko może zmienić się kwestia koloru), nasz typ:

Wózek głęboko-spacerowy

Emmaljunga


FAMILY SHOP - W

 
DotaZ ja mam bardzo podobny wozeczek.Ma juz kilka lat ale sprawdza sie rewelacyjnie.Tylko ,ze to polska firma Roan Marita.(roznica w cenie gigantyczna)ma ogromna gondole i bardzo wygodna spacerowke.Jest naprwade bardzo wygodny.jedyna wada to to ,ze jest bardzo ciezki ale podejrzewam ,ze ten ,ktory pokazujesz tez do lekkich nie nalezy.Mimo tego polecama jesli che sie miec wozek na spacery po lesie, plazy i nierownych chodnikach.Do przemieszczania sie z nim samochodem raczej nie polecam chyba ,ze ktos ma wielki bagaznik.
 
No rzeczywiście, jeżeli chodzi o wagę to porównując z innymi wózkami wypada w połowie, stelaż+gondola+koła=ok 16kg

Jeszcze muszę popatrzeć za fotelikiem, jak macie jakieś swoje typy to piszcie...tyle tych fotelików teraz, sama juz nie wiem na co patrzeć, jakie kryteria trzeba brać pod uwagę:confused::-)

;-)
 
Dotka, bardzo ladnie ten wozeczek wyglada, jesli chodzi o glebokie, to tez mi sie takie bardzo podobaja (moze z jakiegos sentymentu do dawnych wozkow, choc te nowe wygladaja o niebo lepiej;))
Jak tak sie rozgladam u siebie po ulicach (bo w sklepie z wozkami jeszcze nie bylismy), do wydaje mi sie, ze w Polsce ludzie maja tak statystycznie lepszy gust, bo moze nie widzialam wielu wozxeczkow dla takich calkiem malutkich dzieci, ale spacerowki, to w wiekszosci jeden wielki plastik i wygladaja czesto bardziej jak dla lalek, niz dla dzieci. Ale moze tutaj nikt nie przywiazuje do tego takiej wagi, bo i tak najczesciej tymi wozkami jezdza przed domami albo po centrach handlowych;-)
 
Aneczka dziękuje !!!:-)
Rzeczywiście bardzo ładny, bardzo podobny do tego mojego typu.....Piszesz , że jest sprawdzony...widze nawet, że jest lżejszy....
Fajna ta stronka na której jest ten wózek, popatrzę sobie też foteliki:tak:
Fajnie, że tak mozemy sobie doradzać, wymieniać sie różnymi opiniami to jest bardzo pomocne:tak:
 
reklama
Sprobuje jeszcze raz ten link wkleic .Skasowalam przypadkiem wiadomosc www.alewozki.pl/index.php/cName/wozki-glebokie-roan-marita
 
Do góry