reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki i foteliki, czyli trudne wybory ;)

akurat u mnie w spacerowce 3 w 1 syn miescil sie jeszcze jak mial juz 2 lata, mysle ze teraz tez by sie zmiescil, ale przerzucilam sie na spacerowkę parasolkę bo co innego spacerowka 6kg a wozek 3w1 12kg, a itak był jednym z najlzejszych trzyfunkcyjnych jak go kupowalam.
 
reklama
Mój Kuba ma 2,5 lat (91cm) i do tej pory mieści się w spacerówce 3w1. Co prawda nóżki już w sumie na styku, ale nie jest mu źle. Też mamy zakupioną spacerówkę-parasolkę. wózki używamy zamiennie, ale już sporadycznie.
 
No my czekamy na dostawe... ma byc za 2 tyg a wybralismy Graco Trekko Completo z fotelikiem i kosycot od 1-go dnia zycia. Wybralismy kolor PopArt
Jakoś szału przy drugim jak przy pierwszym nie mam.

Graco-Wozek-Trekko-Popart_Euro-Trade-P-H-Z,images_big,17,5021645847008.jpg


[video=youtube;uHaLyLTMRKE]https://www.youtube.com/watch?v=uHaLyLTMRKE[/video]
 

Załączniki

  • Graco-Wozek-Trekko-Popart_Euro-Trade-P-H-Z,images_big,17,5021645847008.jpg
    Graco-Wozek-Trekko-Popart_Euro-Trade-P-H-Z,images_big,17,5021645847008.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 136
Ostatnia edycja:
My kierowaliśmy się następującymi kryteriami:
1. 3w1 z możliwością dopasowania fotelika Maxi Cosi;
2. stabilny, zwrotny, skrętne przednie kółka, mocny hamulec, pompowane koła, aluminiowy stelaż;
3. by był dwustronny i łatwo się składał;
4. koszt do 2000 (stan na 2012) ;)
Tak wybraliśmy Jedo Fyn i byliśmy zadowoleni. Posłuży teraz drugiemu ;)
 
Evidzi- ja z racji, że wiedziałam, że wózkiem będę jeździć głównie po wiejskich drogach, to przede wszystkim zwracałam uwagę na duże, pompowane koła, do tego możliwość opcji przednich kół albo skrętnych, albo do jazdy na wprost. Ważny też był stabilny, mocny stelaż. Również zależało mi, aby wózek był w opcji z gondolą, spacerówką i montowanym fotelikiem na stelażu. Jeśli chodzi o samą gondolę, to chciałam, aby była dość szeroka w ramionach, bo zwróciłam uwagę, że niektóre gondole są naprawdę wąskie i jeśli dzieciątko włożymy w kombinezonie, kocyku czy śpiworku, to nie będzie miało możliwości ruchu. To główne z parametrów na które szczególnie zwracałam uwagę. Tym sposobem "padło" na x-lander x-move 2014.
Jest na 7. miejscu w tym rankingu, do którego podałaś link.

20141008_125229.jpg20141008_131729.jpgZobacz załącznik 648765
 

Załączniki

  • 20141008_131729.jpg
    20141008_131729.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 249
  • 20141008_125229.jpg
    20141008_125229.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 272
Ostatnia edycja:
Anula, też podoba mi się ten model wózka, który kupiłaś :-)

Wczoraj wieczorem wysłałam linka do rankingu mojemu mężowi a ten skurczybyk wziął pierwszy na liście czyli Hartan Topline S (zobaczył, że to niemiecki wózek) i stwierdził, że ten kupujemy. Zanim się zorientowałam znalazł na niemieckim ebay'u link do używanego i wysłał do ojca, który dziś ma być u znajomego w niemczech i cholera jasna pewnie go kupią.

Ajj pośpieszyłam się z wysyłaniem tego rankingu, bo teraz chcąc nie chcąc teściu kupi mi kota w worku. Mąż wychodzi z założenia, że nie ma co się rozczulać nad wózkiem, bo nasi znajomi kupili w komisie za 700 zł i nie ma po co przepłacać. Ja jestem innego zdania, że trzeba jednak pomacać i sprawdzić jak pasuje a i tak dziadki kupują...

Hartan Topline „S” opinie (5,24) · 2013 made in Germany | Wózki Dla Dzieci Opinie
 
Też zdecydowaliśmy się na x-landera. Będziemy kupować na dniach. Co prawda wybralismy model x-run , z racji tego , że jest dużo lżejszy (ja słabiutka jestem :-D), no i 3- kołowiec.
 
reklama
My kupiliśmy w końcu fotelik tym razem cybex aton q plus w bezpieczeństwie dostał najwyższa ocenę , dla synka miałam maxi cosi cabrio ale teraz spadło w rankingach .
 
Do góry