reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy po ciąży:):)

Dona Ty szczesciaro :D! Tez bym tak chciala- karmilam 8 msc ale nie widzialam specjalnego spadku wagi ;)


Dla mnie ogromna motywacja byl przerazliwy bol ledzwi z promieniowaniem do lewej nogi- po 2 tyg. bol minala, bezpowrotnie :).

Dodatkowo sport daje mi duuuuuuzo radosci i dawke pozytywnych hormonow :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja ważę 3 kg mniej niż przed ciążą i to właściwie od razu po porodzie zgubiłam i tak się utrzymuje:) Kaczuszka zmobilizowała mnie by pogodzić się z hula hop i jutro powinno dotrzeć więc zaczynam ćwiczyć brzuch:)
 
Z tym się liczę bo jeszcze pamiętam te siniaki;-) Próbowałam np. w poniedziałek a następne podejście było w piątek, tak bolało;-) Ale potem już się fajnie kręci;-)
 
no ja zaczelam cwiczyc z Mel B ona mi lepeij pasuje niż chodakowska , chodakowska ciagle ma nienaganny makijaz i nawet sie nei spoci a Mel b wyciska ciodme poty z nami i motywuje ;)

a wiec tak zaczelam 17 marca z waga 82.7 cwiczylam codziennie 30 minut(10 na brzuch, 10 na posladki i 10 na nogi) plus odzucilam slodycze i jem z rozsadkiem )

Dzisiaj 24marca waze 79,7 wiec 3kg mniej :) jestem taka zadowolona ze polubialm cwiczenia ;) no jeszcze sie pomodle zeby mi zeszlo chociaz 20 kg do 60 a pozniej pomyslimy ;D
 
Blue wynik rewelacyjny:-) I to jak szybko:-) Trzymam kciuki by Ci się udało stracić to 20 kilo:-)

A moje hula hop doszło już dziś i dla rozgrzewki pokręciłam po 100 obrotów kręcąc w prawo i w lewo;-) (Nie wiem Kaczuszka czy czytałaś coś na ten temat ale właśnie trzeba zmieniać strony by potem talia była równomiernie wyrzeźbiona). Zajęło mi to może 2 minuty ale siniaki raczej na pewno będą bo już czułam jak uderza o boczki;-) Jak już się przyzwyczaję to zacznę kręcić na czas, 30 minut dziennie powinno wystarczyć jak będę regularnie to robić:-)
 
Dona dokładnie, przy regularnym kręceniu fajnie rzeźbi talię;-) Ja kupiłam sobie takie allegro.pl/show_item.php?item=4077651781 i mimo że jeszcze właściwie nie zaczęłam to samym kółkiem jestem zachwycona, bo mam porównanie z trochę tańszym;-)
Kiedyś znalazłam na ten temat forum na kafeterii i dziewczyny tam były faktycznie zachwycone efektami:-) U mnie nie było aż tak super bo niestety słomiany zapał zrobił swoje;-) Teraz mam mocne postanowienie poprawy;-)
 
reklama
Pustiszi graby po ojcu hahahha..moje zakwasy ja sie smiac nie moge hahaha..

Dona ojj zazdroszE ja musze sie katowac bo sie zwisa nie bozbede.. boszz wlasnie sie w lustze widzialam masakra

Blue a mnie wlasnie ten spokoj chodakowskiej tez uspokaja hehe wysyarczy ze ja sie poce hahahhaha. Ale wiadomo co kto lubi.pozniej pewneo bede szukac innyh cwizen..podpbno toffany tez jest dobra.
W tudzien 3 kg ? Wow ja te chce. Tylko ze ja wagi nie mam I bede sie tylko mierzyc. Hahaha ja tez ze 20 kg pewnie zgubic musze hehehe. Ale coz damy rade..

Hmm ja mam dwa hula hopy haha. Jedno z tymi kulkami ale odkupilam od kogos I ono jest skrecane...po czasie zauwazylam ze brakuje jednej czesci..teraz I tak nie mam miejsca ale moze kiedys kupie.

A mialam isc spac...
 
Do góry