reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy :)

Oj ciesz się że Ci smakuje bo ja to ją pije jak lekarstwo:-D:szok: powinno się ją pić 3 razy dziennie podczas posiłku aby podczas trawienia ta herbatka pracowała i tłuszczyk się nie odkładał:-DJa to czasami pije więcej bo wmawiam sobie że mnie odchudz:-D:tak:Ale myśle że coś w tym jest bo na mnie też działa:tak: Ale ja znowu mam inny problem nieciekawy z wypróżnianiem:wściekła/y::-:)zawstydzona/y: nie wiecie co tu można kupić takiego konkretnego? bo u mnie nic nie działa i mogłabym chodzić tylko 1 w tygodniu:zawstydzona/y::wściekła/y::no:
Powiem Ci,że ja to chodzę co 3 dni!Ale taka moja uroda:sorry:Zawsze tak miałam:eek:Ale Twoje zaparcia mogą być wywołane dietą:tak:Bardzo często diety powodują zaparcia:tak:Ja sobie przywiozłam z Polski siemię lniane,czasem zaparzam,jak czuję,że mi ciasno w brzuchu:shocked2:,ale nie mam pojęcia czy tu jest.
A co do herbaty to samej,takiej czystej herbaty czerwonej nie znoszę:no:To jakby ziemię parzoną piła:-D,a w ogóle to mi zalatuje,nieważne czym!:eek:Ale ja sobie kupuję Pu-Erh o smaku cytrynowym i wcale nie czuję tego niesmaku jak w przypadku tamtej:tak:
 
reklama
Powiem Ci,że ja to chodzę co 3 dni!Ale taka moja uroda:sorry:Zawsze tak miałam:eek:Ale Twoje zaparcia mogą być wywołane dietą:tak:Bardzo często diety powodują zaparcia:tak:Ja sobie przywiozłam z Polski siemię lniane,czasem zaparzam,jak czuję,że mi ciasno w brzuchu:shocked2:,ale nie mam pojęcia czy tu jest.
A co do herbaty to samej,takiej czystej herbaty czerwonej nie znoszę:no:To jakby ziemię parzoną piła:-D,a w ogóle to mi zalatuje,nieważne czym!:eek:Ale ja sobie kupuję Pu-Erh o smaku cytrynowym i wcale nie czuję tego niesmaku jak w przypadku tamtej:tak:
problem w tym że u mnie też taka uro:no:da matula mnie czopkami faszerowała i z tąd problemy :wściekła/y: i dlatego też mamy problemy z tyciem:-( ale wszystko do pokonania:-D:-D Marek lecie w czwartek do Poloni to w sobote będe już miała ;-)myślałam że tu coś wcześniej dostane:tak: no nic dzisiaj kurcze żołądek na nowo bo cosik głodna za często bywam więc dzisiaj tylko gruszeczka:)
 
dziewczyny nie wiem czy pisalyscie o tym wczesniej ale nie mam a bardzo czasu poszukac a dzialac trzeba...jak sie pozbyc rozstepow na brzuchu?albo chociaz je zmniejszyc,oslabic,cokolwiek:szok::eek:
dzieki z gory!
 
dziewczyny nie wiem czy pisalyscie o tym wczesniej ale nie mam a bardzo czasu poszukac a dzialac trzeba...jak sie pozbyc rozstepow na brzuchu?albo chociaz je zmniejszyc,oslabic,cokolwiek:szok::eek:
dzieki z gory!


wspolczuje bo tego sie nie da zlikwidowac ja od 4,5 miesiaca nosze je na brzuchu bokach i wewnetrznych sronach ud!!!! smarowalam sie w czasie ciazy 3 razy dziennie od kiedy sie dowiedzialam ze jestem w niej jestem, u mnie to byl rytulal hahahah a rozstepow mam ze szok:szok: po porodzie tez smarowalam i dalej smaruje kremami poporodowymi i kremami na zmniejszenie rozstepow (jedne to firma pharmaceris a drugie nie pamietam bo juz mi sie skonczyly i nie mam opakowania) stosowalam nawet masci na blizny (cepan i jeszcze jedna w takiej maluskiej tubce ale tez nie pamietam nazwy dziewczyny moze beda wiedziec nie smierdzi jak cepan a ma zblizony sklad)
moje rozstepy dalej wygladaja paskudnie choc nie powiem troszeczke zbledly ale naprawde tylko troszeczke!!!! wybieram sie na solarium od kiedy urodzilam i jakos wybrac sie nie moge ale slyszalam ze to tez pomaga zeby nie byly az tak widoczne :eek:

hmmm zostaje chyba tylko zabieg laserowy czytalam o czyms takim w necie ale nie wiem czy prawda i czy naprawde dziala hmmm :confused2:
 
Niestety to prawda tylko laserek:-( Justyś one z czasem bardzo zbledną ale jednak będą :-(mówi Ci to matka polka hahah ja najwięcej mam po 2 ciąży :wściekła/y:strasznie wtedy przytyłam jak schudłam ciało się wklęsło ale rozstępy zostały ale nie narzekam i tak nie chodziłam w kusych bluzeczkach:-D niestety jAK już ciałko pęknie to zostają blizny:-(
 
Jak tam dziewczynki Wam idzie?:-D
Ja się ograniczam z żarłem,ćwiczę,nie jem kolacji i zapijam się czerwoną herbatą(5 szklanek dziennie:szok::-D) plus woda,więc 2l.wlewam w siebie codziennie:sorry:Sikam jak w ciąży:-D,ale z każdym dniem jest lepiej,tzn.mniej:happy:.Mam nadzieję,ze pomoże:eek:
 
Jak tam dziewczynki Wam idzie?:-D
Ja się ograniczam z żarłem,ćwiczę,nie jem kolacji i zapijam się czerwoną herbatą(5 szklanek dziennie:szok::-D) plus woda,więc 2l.wlewam w siebie codziennie:sorry:Sikam jak w ciąży:-D,ale z każdym dniem jest lepiej,tzn.mniej:happy:.Mam nadzieję,ze pomoże:eek:

U mnie nie najgorzej tylko czasami mam wrażenie, że mój żołądek zaczyna sie sam zjadać :szok: Do tego złapałam jakąś grypę :eek: Ale trzymamy się twardo:cool2:
Jeśli chodzi o czerwoną herbatę to na mojej jest napisane, że należy pić trzy razy dziennie i nie przekraczać zalecanej dawki :tak:
No i jeszcze sposób na rozstępy: POKOCHAĆ JE bo chyba nic innego nam nie pozostaje :sorry::confused2:
 
U mnie nie najgorzej tylko czasami mam wrażenie, że mój żołądek zaczyna sie sam zjadać :szok: Do tego złapałam jakąś grypę :eek: Ale trzymamy się twardo:cool2:
Jeśli chodzi o czerwoną herbatę to na mojej jest napisane, że należy pić trzy razy dziennie i nie przekraczać zalecanej dawki :tak:
No i jeszcze sposób na rozstępy: POKOCHAĆ JE bo chyba nic innego nam nie pozostaje :sorry::confused2:
Ja mam herbatkę z Herbapolu,w saszetkach i tam nic nie pisze ile można jej pić:no:Ale ja i tak zaparzam z jednej torebki dwa razy herbatkę więc to drugie parzenie to taki słaby wywar:tak:.W sumie dziennie zaparzam z trzech torebek:tak:I na prawdę mi smakuje:tak:.
A co do rozstępów:może pokochać to się ich nie da,ale przynajmniej zaakceptować bo już na zawsze pozostaną częścią nas:eek:
Ja też się dużo smarowałam,masowałam w czasie ciąży i po również a i tak mam:wściekła/y:W czasie ciąży nawet nie miałam,dopiero po porodzie się pojawiły,gdy brzuch się "wchłaniał":-(
 
u mnie była kolezanka na dwa dni wiec poleglam, ale od dzis od nowa walcze. kupilam sobie w konu taka obciskajaca bielizne i juz sie czuje jak po dietce hihi
 
reklama
Do góry