reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

reklama
Ja i Liwka pozdrawiamy wieczornie wszystkie mamy i mamy nierozpakowane:)
 

Załączniki

  • 1411932528249.jpg
    1411932528249.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 64
joan, cudne zdjecie, a Liwcia wyglada na starsza - juz tak fajnie patrzy :)

nasza najmlodsza wlasnie zrobila kupe spiac... a chwile wczesniej mamusi na recznik jak mialysmy sie kapac;)
 
Witajcie po przerwie
My już od wczorajszego wieczoraw domu. Mieliśmy pół nocy nie przespane,bo mały poprobowal butelki w szpitalu i za nic nie chciał cycka, a mi pokarm pojawił się dopiero wczoraj ale daliśmy radę i teraz cycoli na całego.

Bubbles gratulacje, wracaj szybko do pełni sił, rozchodz się jak najszybciej jak cię już postawią.

Kusiak, Emka jak tam?

Tyle zapamiętałam, jutro postaram się coś nadrobić. Na razie trzeba dom jakoś ogarnąć a tu człowiek jeszcze nie na chodzie całkiem.
 
Dzieki dziewczyny;) ale czas szybko leci, dopiero co byl porod a o 5:55 dziewczyna bedzie miala tydzien:)
Mi dzis zrobila psikusa, najpierw kupa to przewinelam w trakcie zakladania pieluhy znow kupsko ogarnelam a na koniec walnela mega siku.. agentka moja kochana hege
 
reklama
Buu zabrali mi malego na noc i juz tesknie:( ale od jutra juz bedzie caly czas ze mna:tak:

Dostalam zastrzyk na spanie, ale jestem tak nabuzowana emocjami, ze nie wiem czy podziala:)
 
Do góry