reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam ;-)

Misiako, normalnie wyskoczyłam z papci :szok::szok::szok:...prawie cała doba!!! To jest rekord nie do pobicia. Niestety Gołębiewskiego nie ma w okolicach Poznania; zaraz bym pojechała :laugh2:
Gdyby moja Hanelka tak "padła", to myślałabym, że sie biedactwo rozchorowało :happy:. Myślę, że staniecie się stałymi bywalczyniami tego Spa ;-)
Zdjęcia z Augustowa będą oczywiście, tylko jakoś tak nie mam kiedy popracować nad żabą :happy:

Wszystkim chorującym mamom i dzieciaczkom dużo zdrówka ...
Życzę miłego dnia :-)
 
reklama
Hmm, Joanko, czy chodzi Ci o moje monologi?

Edziu, ależ skąd, chodziło mi o Twoją obecnośc jako taką, i Twoje pełne zaangażowania posty :-D

Przyznam i to bez bicia, że czasem siądę, czytnę i nie odpiszę, bo....a czasem nawet bez bo.... :eek: ;-)

Ale wraz z noworocznymi postanowieniami ( ;-) ) postanawiam Was nie zaniedbywać any more :-D

Co najmniej jeden pościk dziennie, i nie mam skrzyżowanych palców :-D

Jejuuuuu, Misiako, nigdy jescze o taaakim spaniu nie słyszałam...nawet moja chora Majcia, w najcięższych ze swoich przypadłości, nie spałą niemal całej doby. :szok:
SPA, a później regeneracja organizmu poprzez sen, hmmm. Majuśka wie co dobre ! :-D

Kinuś, nie obiecuj tylko siądź i bądź :-D
 
Dzień dobry

Melduję się.

Pogoda zapowiada się ładna, a przynajmniej ciepło.

Strasznie tsknię za Wami i za wieczorami spędzonymi na pogaduszkach.....

Kinus super że juz wróciłas i Joanka tez. Smutno mi kiedy nie mogę poczytac Waszych postów.

Luleczko i anineczko milo mi ze chcecie abym dalej została moderatorem, ale może warto wybrac jeszcze kogoś, kto czynnie udziela sie na forum, aby miał rękę na pulsie? Róznie tu bywa i czasem natychmiastowa reakcja jest niezbędna. Pomyslcie nad tym.

Misiako jak ja bym chciała taki weekend. Strasznie brakuje mi takiego relaksiku i miejsca gdzie możnaby się odstresować.... Nie czytałam dokladnie Twoich postów (i innych tez nie:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: ) ale z tego co rzucilo mi sie w oko chyba było super???

Choruszkom zyczę zdróweczka i tym duzym i tym mniejszym....

Miłego dnia mamuśki
 
Cześć Aniulko !

Eee... tam, a co Ci szkodzi moderowanie, moja Pani ?
jakby co będziemy donosić, niczym w PRL-u :-D ;-)

A na zacnym stanowisku zostań, bo być może wkróce, czego Ci gorrrąco życzę, los się do Was w końcu uśmiechnie, a i częstszą obecnością nas uraczysz :-) :tak:
 
:-D :-D :-D :-D No i własnie takich postów joankowych mi brakuje.

Dziękuję kochana.


I oczywiście dziękuję Wam wszystkim na których wsparcie mogłam liczyc w tym trudnym czasie.

Lecę zając się domem bo popoludniu idę do pracy, a goście nie chcą sobie odpuścic i codziennie nawiedzają nasz dom.:baffled: teściowa ma na głowie duzo spraw więc organizacją zycia domowego i zajmuję sie sama.

A mój Łukasz oczywiście wykorzystał ze mama skupiona nad postami bboomowymi i rozbabrał całą herbatkę gdzie sie dało:wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: . Nawet kwiatki dostały pic:baffled:

Spadam babeczki/ Bawcie sie dobrze, w końcu karnawał;-)
 
Witam
Wlasnie ogladam jak Nono sprzata snieg w Teletubisiowym swiecie:laugh2::laugh2:
Babcia wyjechala,ale Antek jakos nie zauwazyl jej braku,pewnie mysli,ze babcia jeszcze spi :eek:;-)
Za pare godzinek zadzwonie do niej i dowiem sie jaka miala podroz.
A ja delektuje sie jakims takim dziwnym spokojem,bo niby sie cieeszylam,ze mam rodzinke kolo siebie,to jednak za glosno bylo;-)
Tzn.uwielbiam jak mam rodzinke,znajomych,ale czasami tesknilo mi sie za cisza i spokojem:baffled::dry:
I bron boze Gosiczko nie bierz sobie tego do serducha:no::laugh2:
Wy to akurat naj bardziej niesmiali i najcichsi byliscie:eek::tak::tak::tak:
Chodzi mi glownie o moja dorastajaca siostrzyczke:laugh2::laugh2::laugh2:

Aniulko ciesze sie ,ze wrocilas:-)

A widzicie moj suwaczek???:eek::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Anineczko cudownie. Bedę Tobie kibicowac.

I wpadłam na pomysł, że chyba tez sobie taki suwaczek sprawie.... żeby nie zaliczyć wpadki;-) . Będę wiedziała kiedy zamknąc szlabany:-D :-D :-D :-D . Od 3 miesięcy nie biorę tabletek. :baffled: Nie mam czasu wybrac sie do lekarza:zawstydzona/y: :eek: :-p :szok: :szok: :szok:
 
Dziekuje Aniulko.
W sumie to,az tak na powaznie sie nie staramy,dopiero za 3 miesiace wezmiemy sie ciezko do roboty.Odczekam troszke po hormonkach,ale nie robimy tez nic,zeby nie zajsc:laugh2:

Polozylam Antka spac,ale slysze jak wali butelka z piciem w szczebelki.

Dzisiaj Antek byl w szoku i sie rozplakal.Strasznie walil raczkami w ochronke na kominek,robil tyle halasu i jeszcze specjalnie zrzucal zabawki.
Zabronilam mu tego,powtarzalam chyba 100 razy,ze nie wolno,a on nic.
Rozumiall mnie ale robil mi na zlosc.
Tak wiec wzielam odsunelam go zdecydowanym ruchem i podnioslam glos,mowiac,ze nie wolno.
Ale sie zdziwil:eek:
I sie rozplakal:-(
Ale co moglam zrobic? Niedlugo na glowe mi wejdzie jak nie bede reagowac.
Trzeba zaczac wychowywac:laugh2:
 
Witam!!!
Ale dzis tutaj duzo sie dzieje..ho,ho...Wiec i ja sie doloze troszke:-)
Anineczko bede Wam kibicowac...coreczki:-) :tak: :-D ...oj tez bym chciala malego babelka ale dopuki do pracy nie pojde to moge o tym
zapomniec:-(
Anulka milo Cie widziec.Duzo masz teraz na glowie i do tego praca.Trzymaj sie kochana:-)

Misiako :szok: :szok: :szok: a to Ci Majeczke wykonczylo cale to pielegnowanie i relaksowanie w SPA:szok: :tak: :-D :-) :laugh2: Takie dlugie spanie kojarzylabym z choroba ale skoro dzis wstala i juz dokazuje to znaczy ze wszystko wpozadku..super...Ciesze sie ze kolejna nocka przespana...
To i ja sie pochwale ze juz druga nocke JUla sama zasypia u siebie w lozeczku.Obudzila sie dzis przed 6 ale zeszla i polozyla sie na materacu obok nas i spala dalej do 8-30 tak wiec Tubisie zaliczyla i domowe przedszkole takze a co;-) :tak: :-D Bylysmy juz dzis na spacerku i Luleczko takze zaliczylysmy zaqpane szczescie na buciku ale naszczescie dalo sie wyczyscic i nie musialysmy wracac wczesniej do dodmku.Pogoda superasna,piekne slonko zero wiatru:-) ...normalnie piekna mamy wiosne tej zimy..oby takie dni byly przez cala zime;-) Jula wyszalala sie z kolezankami,wymieniala sie zabawkami a ja popstrykalam troszke foteczek wiec zaraz jak tylko zasnie to sie pokazemy Wam troszke;-) :tak: :-D

Anineczko Jula nic sobie nie robi i zakazow i nakazow...olewa swoich rodzicow rowno:wściekła/y: przestawiam ja,czasem krzykne a ona nic..czasem sie smieje ale nigdy nie placze.Moze Antos zrozumie ze z mama nie ma zartow i jak mowi ze nie wolno to niewolno;-) :tak: :-D
 
reklama
Do góry