reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

I ja też przyłącze się do zachwytów :-)
Anineczko,
A tak z drugiej strony , to Paco na smyczy nie chce , nie lubi, czy nie umie chodzić :dry:?

Cieszę się ,że jest już z nim ok :tak:


Dzień Dobry wszystkim :-)...
Kinus : nie chce,nie umie i nie lubi:tak:
Ma swoje szelki i smycz,ale jakos nie czesto zakladalismy mu to.Zazwyczaj byl wypuszczany sam na ogrodek,lub szedl przy nas na pole.Tylko na miasto ma zakladane szelki,ale chodzi w nich jak wariat.

A tak wogole to Witam.
Nocka byla taka sobie,kiedy te zeby sie pojawia:eek:
Dzisiaj maja nam przywiesc(tak sie to pissze?) scheda-taki schowek-komorke na ogrodek.Tak wiec musze siedziec w domku,bo jak to pani okreslila ze beda miedzy 7:30 a 16:00.
Ale fajnie,ze bedzie,w koncu pozbedziemy sie gratow z domku:laugh2:
 
reklama
Zdazylam poczytac co tam wczoraj napisalyscie ale czasu zeby cokolwiek napisac brak.Zaraz jedziemy na drugi koniec Warszawy wiec powiem tylko Dzien dobry i mielgo wtorku.Warszawa sloneczna ale temperatura okolo 3stopni w cieniu.

Ciesze sie Anineczko ze z Paco juz jest dobrze:-) :tak: :-)
 
Witajcie :-)

Pogoda super ladna i zaraz zmykamy na spacerek.
Obiadek juz ugotowany, cora wstala z popoludniowej dzemki, ja juz wyszykowana. Jeszcze tylko kawke dopijam i zmykamy :-)

Milego dnia
 
Hej:-)

U nas duzo sie teraz dzieje, a doba jest za krotka:wściekła/y: Obiecuje ze postaram sie cosik napisac na tajnym watku;-) W kazdym razie zdrowko dopisuje, a jak Maja wstanie to smigamy na basenik:cool2: :elvis:
Tym razem do pobliskiej wioski:laugh2:
Milego dnia Mamusie:-)
 
Hej mamusie.

Przeczytałam tylko nowy watek. Na wrzesniu jeszcze sie nie rozglądałam... od razu pisze, bo za chwilkę nie będe juz miała czasu, a zaległosci rosną, więc chociaz sie przywitam :tak: :tak: :tak:

U nas .... po staremu.... godzine temu wróciłam z pracy i czekm na męza który za niecałą godzinkę wróci i jedziemy po dzieci do babci.

Tzn po staremu u mnie bo mąz pracuje od wczoraj :cool2: :szok: :szok: Na razie tak niesmiało podchodzę do sprawy bo to ....hmmmm prywatny biznes i jeszcze nie wiemy czy będą z niego korzyści.... ale... kto nie ryzykuje ten nie traci, więc trzeba spróbować aby sie przekonac.

moje dzieci w sumie zdrowe. Łukasz broi niemilosiernie.... 5 minut na pupie to sukces!!! Wszędzie włazi i wszystko musi dotknąc i zobaczyć.... oczka śmieją mu się caly czas i tylko patrzy aby wszystkich rozśmieszyć.:laugh2: :laugh2: :laugh2: .

Z Kubą mam małe problemy zdrowotne ale pomalu radzimy sobie z nimi. Wczoraj dzieci maiły pobieraną krewkę i dzisiaj będa wyniki.... modlę się aby były ok.

Co jeszcze u mnie..... w sumie to chyba wszystko....

Miłego zionka mamuski, lece poczytac co naskrobałyscie
 
....napisałam całą stronę i mi sie skasowało wrrrrrrrrrrrr


no więc od nowa:

Witajcie
Ja dzisiaj musiałam odbębnić wizytę lekarską (ta co przełożyłam z piątku) wiec się od rana najeździłam...u Nas zimno rano przymroziło...i szczerze mówiąc zmarzłam porządnie na tej "wycieczce"

Aguulo mam nadzieje że dojdziecie szybciutko do tego od czego to uczulenie ma Dawidek, i szybciutko to weliminujecie.:tak:.. co do jelpa napiszę tyle: kupiłąm go raz...ani mi ani julce nie pasował. teraz pierzemy w płynie persil sensitive i płukamy w białym lenorze...ten zestaw nam bardzo odpowiada :tak::tak::tak:

Anineczko musisz zrobić zdjecie chłopaków w wózku...musi to swietnie wygladać jak Paco z Antkiem jedzie ;-)


Aniulko to ja tak po cichutku, żeby nie zapeszyć gratuluję Mężulkowi pracki, oby Wyszło to Wam jak najlepiej :tak::tak::tak:


Miłego dzionka zyczę


ja jadę po butki dla Małej...bo juz ma wszystkie za małe...muszę kupic coś na rozmiar 23
Buziaki
 
Dobry wieczorek :-D

Przeżyliśmy domowe przedszkole, i nie było nawet tak zle;-)
Troje dzieci da się okiełznać,ale jestem naprawdę pełna podziwu i szacunku dla mam trójki małych bobasów ........ogromne wyzwanie :szok:
Na szczęście mój Franek należy do grzecznych dzieci więc nie sprawiał żadnych problemów (i było całe pudło nowych nie jego zabawek) więc Franka jakby nie było , spokojnie mogłam się zająć dwójką podopiecznych i jakoś zeszło do 14 , dzieci były chyba zadowolone i mama też więc umówiłyśmy się na przyszły tydzień , ale jak wróciłam do domu to padłam na fotel a Franek jak się przyssał to pół godziny się przytulał, nie przyzwyczajony do dzielenia się mamą....

Anineczko fajnie macie z tym Pako,wiem z doświadczenia że taki chwilowy paraliż często się młodym pieskom zdarza i nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji, miejmy nadzieję że i w tym wypadku tak będzie, my w koszyku wozimy dwa koty , podwórkowe,na noc wstawiamy wózek do piwnicy i one tam sobie zamieszkały i jak idziemy na spacer to tez z nami idą:sorry2:
 
reklama
Do góry