reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Dzień dobry!:-) :-)

Nasza nocka minęła nadzwyczaj spokojnie - Maciuś obudził się dwa razy bo chciał pić i spał spokojnie. Miał lekką temperaturę ale nawet mu nie mierzyłam bo nie chciałam go męczyć. Nie parzył;-) w każdym bądź razie.

Teraz śpi, a ja wstawiłam zupkę i troszkę sprzątnęłam, ale niewiele bo nie chcę za bardzo hałasować - niezła wymówka, nie:-) ?

Byłam dziś na godzinkę w pracy na uroczystym wręczeniu aktu nadania stopnia awansu naucz. mianowanego:szok: :-) ;-) , którego dokonał wójt w obecności pani dyr i mojej koleżanki razem z która się mianowałam.

Misiako cieszę się bardzo, że Majcia zdrowa. Żeby tylko trwało to wiecznie - tego z resztą życzę wszystkim wrześniakom i nie tylko:-) .
A Twój tatus jest doktorem? Nie wiedziałam nawet...

Koreczek ten Twój facet to wie jak Cię podejść. Fajnie, że spędzacie ze sobą dużo miłego czasu.

Joanko jak zobaczyłam fotki Majeczki od razu przypomniał mi się zeszły rok, pamiętam jak dziś jak je wklejałaś - rety! jak ten czas szybko leci:no:
I podobnie jak Anineczka nabrałam ochoty na takie pierniczki na swojej choince - powiesz krok po kroczku jak to się robi?
I strasznie mi przykro że Krzyś znowu przeziębiony. Ale jeśli ma tylko katar i lekki kaszel bez temperatury to chyba można go zaszczepić...:confused:

Anineczko już macie choinkę? \WOW!!!! A nie boisz się że do Świąt się sypnie?

JoannoMK żeby poczta zdążyła do Świąt dostarczyć Wam te przesyłki.
 
reklama
edytko czasem mu sie zdarza

joanko kiedy ty bidulo wyjdziesz z tych chorób i kaszlów,

powiem ci tylko jedno że zadroszcz już ci tych piperniczków i tego zapach ich, a wyglądaja rzepysznie


Anineczko Antoś tez biedny , kaszel to najgorsza rzecz razem z katarem która moze meczyc dziecko


wiem cos o tym bo ja wdziecinstwie non stop chorowałam 2 tyg choroby tydzien przewy i znó 2 tyg choroby i tak było chyba do 4 lat , a dupka moja to tyle igieł widział , ze masakra
 
Hej,:-)

Robi się już coraz bardziej świątecznie, nie ;-)? Ja dzisiaj tez siedzę w domu, bo pogoda w kratkę. Na moment wyjrzy słonko i już chcę biec na spacer a po chwili kropi deszcz :baffled:.

Joanko, tak pięknie rozpoczęłaś tę prawie wigilijną opowieść o majkowych urodzinach...rozsiadłam się wygodnie z gorącą herbatką ...a tu już koniec :eek:. A ja myślałam, że posłucham długiej historii z bardzo pouczającym morałem :tak:
Pierniczki i mi cudownie zapachniały :-p...czy były równie smaczne jak śliczne :confused:...joanko, wklej przepis :happy:. Oglądnęłam cudne urodzinowe zdjęcia i normalnie niedocukrzenia dostałam jak zobaczyłam ten mniamnuśny torcik i inne słodkości. Joanko, dlaczego nie mieszkamy bliżej siebie :eek: Już bym stała pod domofonem :-D

joanno, ja tez czekam na kilka przesyłek z allegro. Jedna już nawet przyszła :tak:. Kupiłam sobie sweterek :happy:
Niech Julci i innym dzieciaczkom przechodzą wszystkie katarki i kaszle...

Edytko, jak to jest być mianowanym :cool2:...Trud się opłacił :tak:
Ucałuj Maciusia w gorące czółko.
Czy w tym roku Maciuś też wystąpi w Mikołajowym stroju :happy:?
Hanka, również w zeszłym roku była mikołajkiem na wigilii. Niestety jej mamusia nadal duża :zawstydzona/y::szok::zawstydzona/y:...a z Wigilii mam tylko jedno zdjęcie z Hanką i na dodatek rozmyte :baffled:
 
Edytko, jak to jest być mianowanym :cool2:...Trud się opłacił :tak:
Ucałuj Maciusia w gorące czółko.
Czy w tym roku Maciuś też wystąpi w Mikołajowym stroju :happy:?
Hanka, również w zeszłym roku była mikołajkiem na wigilii. Niestety jej mamusia nadal duża :zawstydzona/y::szok::zawstydzona/y:...a z Wigilii mam tylko jedno zdjęcie z Hanką i na dodatek rozmyte :baffled:

Nie czuję zmiany - jesli chodzi o mianowanego - w styczniu pierwsza nowa wypłata to wtedy się wypowiem.

W tym roku Maciuś ma raczej nadzieję, że to On zobaczy Mikołaja, a nie będzie musiał się sam przebierać:-) :-)

Kinuś, nie przesadzaj z tą wielkością...:-)
 
U nas choinke kupowalismy zazwyczaj dzien przed wigilia i w ten tez dzien byla ubierana bo u rodzicow zawsze kupowalismy i ubieralismy wszyscy w wigilie.Tym razem zrobimy wyjatek i w ten weekend pojedziemy poszukac najladniejszej choineczki i ubierzemy ja .Jula zachwyca sie kazda wystawa przystrojona a szczegolnie swiatelkami.Kolo naszej klatki Pani maniciurzystka ma slicznie okienko przystrojone wiec jak wychodzimy to stoimy pod jej oknem i Jula piszczy z radosci...

Anineczko udalo sie zdmuchnac Antosiowi swiatelka;-) :-D :laugh2: ;-)
 
czesc Kobietki

oj Swietami pachnie na mile :-D

Kinus i Edytko to ja Was podziwiam, ze macie tyle pomyslow, aby dziecie nie nudzilo sie w domu przez caly dzien w brzydka pogode
mnie wystarcza zabaw tylko na troche, wiec spacerek nieodzowny, zwlaszcza, ze jak jestem uziemiona w domu to grozi mi pokasanie przez czarne psy depresji
tak wiec mimo lekkiego dzis deszczu zaliczylam spacerek, troche urzedowych spraw zalatwilam, zakupy przytachalam i teraz siedze wolna przez godzinke, bo Milenka u babci za sciana :-D

Anineczko, to Antos pewnie mysli ze Swieta to takie mega urodziny, skoro tyle swieczek sie pali,
swoja droga ma racje, bo to sa mega urodziny :-D

Milenka nie kwapi sie do iglakow, zawsze nia otrzepuje jak czegos iglastego dotknie, ciekawe jak bedzie, gdy swiecidelka beda kusic :-)

Edytko, a ta anginka to wirusowa czy bakteryjna? antybiotyk bierzecie?
dobrze, ze Macius teraz dochodzi do siebie i chce pic, bo to roznie bywa przy chorym gardelku:-(

JoannaMK to oczekiwanie na przesylki jest najgorsze, oby tylko przyszly na czas
tez cos mam nadzieje dostac w piatek, a jesli nie to dopiero w poniedzialek, byle tylko w calosci :-D

Krzysiu, Antosiu, Maciusiu duzo drowka dla Was
i mocno gratulujemy Majusi Misiakowej wypiecia sie na choroby!!!
 
Ineczko z tymi pomysłami to nie do końca. Jak wiesz, ja nie spędzam całych dni z Maćkiem - teraz tak bo mam zwolnienie:-) . No i dziś np. miałam czasem problem w co się bawic, a chciałam się zaangażować i dobrze wykorzystać czas. Maciek trochę rozwiązał problem - spał 3 godziny.

Mieliśmy super dzień:-) :tak:
 
reklama
Super Edytko ze mieliscie fajny dzien i ze antybiotyk dziala...:-)

Mnie za to dopadlo cos co nazwac mozna tak delikatnie to w#$%&* na organizatorow wigili a raczej na organizatorke...ale jej bym p:wściekła/y: ale sie powstrzymam i jutro powiem jej osobisicie..mącicielka..ble..:wściekła/y:

ej szkoda gadac.Ide sie kapac wiec zajrze pozniej.Dobrych snow jakby co.
 
Do góry