reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Gosiczko, ale mialas dzien z przygodami, ale bardzo dobrze sie konczacymi, pelno swiatecznych wrazen, widac ze ludzie mimo zapracowania daja sie poniesc swiatecznej atmosferze :-D

Luleczko, Edytko ale mialyscie rybakow w lazience :-D
swietne zajecie dla dzieci na czas swiatecznych przygotowan

u nas choinki juz poubierane, duza choinka u babci podczas ubierania nie robila wrazenia, dopiero po spacerze Milenka docenila jej obecnosc i sie nia zachwycala :-D

idac w slady Joanki i JoasiMk tez sklecilam zyczenia

chcialabym aby wszystkie Wasze najskrytsze marzenia spelnily sie wraz z nadchodzaca Gwiazdka,
i na te Swieta zycze Wam i Waszym Rodzinkom duuuuzo Zdrowka
i duzo Radosci z bycia razem,
pojemnych brzuszkow, zeby z latwoscia pomiescily wszystkie pysznosci
i zeby nie poszlo w boczki
icon_mrgreen.gif

przyjemnego koledowania w milym towarzystwie
przyjemnego leniuchowania w swiateczne poranki
spacerow szopkowych w przyjemnej aurze
icon_mrgreen.gif

i duuuzo, duuuuzo Milosci
 
reklama
cze kochane
widze że dzień pełen wrażen to wszedzie taki
ja wczoraj zmoim małzem zrobiłam nawiekszy zakup prezencik dla naszej kruszyny , na zakupach bylismy z tesciami i zjaeło nam to ponad 2 godzinki , przyjechałam do domu zmachana
a dzis od rana zabiegana
rano jeszcze okno jedno mi zostało , pranie , obiadek , prezencik , czyli wirtualny albumik ( 3 godziny mi to w sumie zajeło)
potem pierozki , lepienie i gotownaie razem zmoim bartem i ojcem , miało byc miło , ale najpiew spieprzy..... maszynke do mielenia , a potem tata ciagle wiedzial lepiej , ale i tak była zapbawa przy lepieniu , no i teraz jeszcze pomogałam w myciu kafelek i paneli, chchiałam jeszcze dzis prasowac ale jestem zmachana

Jak Ineczka zauważła to świetnie że już kolejny raz udąło nam sie razem spedzac wirtualnie świeta

życze Wam wszytskim mile spedzonych chiwl , w rodzinnym gronie i gronie ludzi kochanych i was kochajacyhc
prezentów pod choinka, śniegu , wogóle spojnych i miel spedzonych chwil , to chyba najważniejsze no i szczescliwych
 
Oj Wy zapracowane kobitki;-) .

Ja jak już pisałam nie przemęczam sie za bardzo i jak czytam o Waszych kulinarnych (i nie tylko) wyczynach to aż mi głupio.

No ale... mamusia i teściówka gotują wyśmienicie, więc po co ja mam tracić cenny czas przy garach:-) .

Poza tym pewnie by się na mnie obraziły gdybym zrobiła im konkurencję.

Maciek śpi, ale już raz zlazł z łóżka i siedział pod drzwiami (śpiąc) - lunatyk:confused: :szok: :baffled: :dry:

Jutro muszę jeszcze wyruszyć do sklepu, bo zapomniałam o ważnym prezencie imieninowym. No i korki mnie nie ominą. I kolejki:baffled:

Poza tym kupię Maciasowi jakiś ciuszek specjalnie na Święta.
 
Witam Noca :tak:

Joanko dziekuje Ci za Nicolasa.Kocham "Miasto Aniolow" a sciezka dzwiekowam mmmm....przecudowna;-)
Edziu mama jest.Dolecialy szczesliwie,ale gdyby dzien wczesniej zdecydowala sie na lot to niewiem:baffled:
Od trzech dni najwieksze lotniska w Angli odwoluja wszystkie loty.Wczoraj 350 lotow dzis 300:szok: Prawie 3 miliony ludzi chce,a nie moze sie dostac do domow na swieta:-(
A i niewiadomo czy FOG nie utrzyma sie do WIgilii:eek: Szkoda mi tych ludzi:baffled:
Aaa mama zachwycona wnuczkiem,rozpieszczac juz zaczela,a i w kuchni szaleje.
A ja w pracy:sick:
Na szczescie jutro ostatni dzien,bo w Wigilie nie ide do pracy.Hurraa:-)

Dziekuje kochane za zyczonka,a ja zloze w Wigilie:-p

Koreczku czyzbys napisala "....z malzem":szok:
O chyba jest cos o czym niewiemy?:eek::laugh2:
 
jak miło Was znowu poczytac!!!!!!!!!!!!

witajcie kochane!!!

melduje ze zyjemy, mamy sie dobrze i niedlugo znowu bedziemy tu pisac!!!!

po swietach przeprowadzamy sie do nowego domku i mam nadzieje ze to kwestia kilku dni i bedziemy miec internet!!!


Z okazji nadchodzacych świat zycze Wam cudownych chwil z rodzinka, milej atmosfery, zapomnienia od codziennych spraw, kłopotów, szczescia radosci i wszystkiego co najwspanialsze i najlepsze...

siwasek
 
pewnie wszystkie jestescie pochloniete pracami przedswiatecznymi...
i tu tak pusto...a ja nie robie nic bo jestesmy na swieta u tesciow...
igula zasnela a ja siedze i przegladam co u was zamiast lepic pierogi...


mialam nadzieje ze ktoras z was bedzie...
 
a moze jednak ktos jest
haloooo

Melka przeczytałm twoj artykuł i bardzo mi sie podoba..lubie cie czytac...a ciesze sie ze tak wam sie wszystko układa...kurcze jak tak o tym piszesz to wszystko wydaje sie tam takie łatwe...a jak ja sobie pomysle o wyjezdzie to wydaje mi sie ze to łaczy sie z tyloma sprawami i utrudnieniami, widze same problemy ...a Wy wyjechaliscie, zreszta anineczka tez i ciach ciach wszystko macie obcykane...

ja jak sie kiedys zdecuduje na emigracje to bedzie to hiszpania lub portugalia...
 
reklama
Witajcie Babeczki

U nas choinka ubrana, sernik upieczony, makowiec pływa, piecze się stefanka... juz ciasta mamy...jeszcze tylko mięsko upiekę...i pasztecik doprawie i upiekę...bo stoi od wczoraj mięsko na balkonie, bo mi się maszynka do mielenia popsuła:wściekła/y::wściekła/y:, i dzisiaj pożyczyłam od sąsiadki...


w ogóle dzisiaj szalony dzień jakiś Julka rozrabia...większość rzeczy spada...i ogólnie nerwowo jest...ale świeta czuć...śledzik sie moczy żeby wylądować w sałatce...winko zlane...prezenty popakowane... jeszcze tylko powiesić cukierki musze i pokoiki swierkiem przyozdobić...i zaczynamy świętowanie...

Anineczko straszne to co sie tam dzieje na lotniskach, nasi znajomi utkneli, mieli przylecieć...od wczoraj są na lotnisku, i tam spali bo powiedzieli im że nocą może wystartuje pare samolotów...ale ich nie poleciał :-:)-(
...jak pomyśle ze za rok my możemy być w takiej sytuacji to aż mi sie płakać chce:-:)-:)-(

Buziaczki dla Wszystkich :-):-):-):-)
 
Do góry