reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Eh, padł mi net na chwilę, a potem się zaczytałam o podróży samolotem :-) Będę powoli zmykac do łóżeczka więc mówię DOBRANOC i życzę kolorowych snów :-)
 
Dobry wieczor Wrzesnioweczki :-)
Wigilie swietowalismy u moich rodzicow, przyjechala moja ciocia spod Krakowa, wzielismy oczywiscie moja tesciowa i gromadnie zajadalismy smakowitosci i cieszylismy sie prezentami
Milenka pod choinka znalazla wielki motor i przez cala kolacje brrrrrumkala:-D
cale swieta byla w swoim zywiole, bo zewszad lecialy koledy do ktorych podrygiwala, tuptala swoimi lakierkami i krecila piruety :-D

Edytko, Anineczko ja tez chyba nigdy nie bede tak gotowac swiatecznych potraw jak moja mama, choc nigdy nie wiadomo, bo ona tez kiedys nie gotowala
Koledowalismy dosc dlugo i tak pozno polozylismy Milenke spac, ze az spala do 9tej :-D
Pierwszego dnia swiat przyjechali do nas rodzice z rewizyta i w tym samym gronie swietowalismy w Rzeszowie,
a dzis juz tylko spacerek i odwiedzanie szopek, zdazylismy obejsc tylko 4 koscioly, ale i tak bylo fajnie, bylo duzo slubow i nie mozna bylo wszedzie podejsc
Martusiu fajnie macie z tymi slubami w pierwszy dzien swiat, u nas daja sluby raczej drugiego dnia, podobnie z Chrztami
a pamietacie jak rok temu duzo wrzesniowych dzieciaczkow mialo Chrzty?:-D
Aniulko fajnie, ze wpadlas, ale nie zapominaj o bb i po swietach :-)
Luleczko na pewno szybko zleca te miesiace i niedlugo bedziesz juz slac zdjecia z wysp :-D
Gosiczko nie zapomnij zapakowac aparatu i ladowarki do niego :-D
Edytko drugi dzidzius dla tak wprawionej mamy jak Ty to idealny pomysl :-)
Anineczko a na plasterki to dobrze sobie na opakowaniu zaznaczyc date zmiany i dylemat z glowy :-)
fajnie, ze kupicie mieszkanko na przyszlosc, to daje chyba jeszcze wiecej poczucia bezpieczenstwa i bedzie jak znalazl :-D
 
Witajcie

Pogoda u nas dzis bardzo ladna sloneczna ale mrozna.
Szkoda, ze sniegu nie ma.

Ineczko pamietamy. Sami mielismy chrzsciny 25 grudnia. I nawet wspominalam o tym w poniedzialek :-)
Ciesze sie, ze swieta minely wam fajnie i milutko. Taki powinin byc caly nastepny rok :-) :-)

Anineczko z tym mieszkankiem to super pomysl. Druga dzidzia to jeszcze lepszy pomysl :-)

Edytko moim zdaniem to teraz trzeba wiecej uwagi poswiecic naszym dzieciom niz przy takim malym babelku ledwonarodzonym. A noce nieprzespane. No co ty raz dwa nauczysz i bedzie spalo cale nocki. Snadrunia jak skonczyla 6 tygodni to zaczela cale nocki spac. Potem jej sie cos pozmienialo. Edyko nic sie nie martw , nie nabijaj sobie glowy i do dziela. A ja ci zycze rozowych malych bucikow :-)

Luleczko ciesz sie mezem, bo rozstania sa ciezkie. Ale czas szybko zleci i znow bedziecie cieszyc sie soba ale w innym miejscu :-)

Martusiu no to wesolo mialas:-)
A na slub nie chcialo Ci sie isc?Irena nie byla zla?

anineczko nie chcialo nam sie isc z dwoch powodow.
Po pierwsze to nie mielismy z kim zostawic Sandry, a gdyby nawet bylo z kim to nie wiem czy chciala by zostac bez mamusi ;-) ostatnio bardzo mamy cycus sie zrobila.
Po drugie to szkoda nam kaski bylo.
A czy Irena byla zla? Nie wiem. I jakos mnie to nie interesuje.
Na slubie w kosciele bylismy, zyczenia zlozylismy, kwiaty dalismy i to mysle wystarczy.

Weselo wesolo bylo na wigilli.
Zawsze robilismy jedna i bylismy wszyscy razem. U nas w domku. Ale twreaz mieszkamy u mamy i tak wyszlo.
 
Dzień dobry!

Martusiu tymi różowymi bucikami rozochociłaś mnie jeszcze bardziej:-) :tak:

Ineczko piękny widok musiała stanowić Milenka kręcoąca pod choinką piruety w lakierkach. Chciałabym to zobaczyć.
Hmm, a może zacznijkmy znowu wklejać filmiki. Ja spróbuję, tylko nie wiem czy mi się uda zrzucić go z kamery. No i oczywiście czy znajdę czas na to.
Mamy bardzo dużo świąt na kasecie, a mało zdjęc.

Ineczko, wesoło świetowaliście. No i Milenka dostała motor... Fajowe ma zainteresowania.

Patrzcie jak to jest - jak się dziewczynce motor kupi to jest fajnie, a jak chłopakowi wózek i lalę to już trochę nie teges:baffled: :dry: . Oj, ciężkie życie mają te chłopaki:-) ;-)

My z Maćkiem już zaliczyliśmy kawkę u cioci, teraz mały śpi, a ja mu robię zupkę ogórkową.
 
Czytałyście tekst, który zwyciężył w konkursie Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży?

Cholera, wzruszył mnie do łez....:tak:
 
reklama
Jutro o tej porze usłyszymy już szczekanie Antka :-D :-D
Właśnie wróciłam z ostatnich zakupów, mam nadzieję, że o niczym już nie zapomniałam :baffled: Teraz zabieram się za prasowanie i upychanie wszystkiego do torby:-)
 
Do góry