reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witajcie

u Nas jeszcze pakowanie w toku...cholera jak mi jest smutno:-:)-:)-:)-(...

stwierdziliśmy ze nie idziemy na imprezkę...mieliśmy iść do kumpla Łukasza na typową domówkę...ale uzgodniliśmy że spędzimy ten wieczór tylko razem:tak:...


Meluś wspaniale że wpadłaś do Nas...mam nadzieje ze zostaniesz z Nami na dłużej i pokażesz nam Naszą Rysię... Mi również Bardzo Ciebie tu brakuje...i nie ukrywam że często podczytuje co się z Tobą dzieje na Marcóweczkach

Anineczko mam nadzieje że choróbska sobie pójdą od Dzieciaczków!!!

Aniulko mam nadzieje że Wasze plany co do budowy się spełnia...tego wam życzę:tak::tak:...a sobie życzę żebym mogła być na tej Parapetówce :tak::tak::tak:

- a nasz rok wiecie jaki był wzloty i upadki...oby ten nadchodzący był duużo lepszy...i żeby Nasze nowe Miejsce na świecie okazało się tym miejscem!!! tego sobie życzę!!!!!!


idę dalej Pakować Mężusia:-:)-(
 
reklama
Witam wieczorkiem.
Dzieci juz spia,oprocz Oliwi bo koniecznie chce przywitac Nowy Rok.
Ciekawe ile wytrzyma:confused:
Ja zaraz mykne se kompiello zafundowac,maz podlaczy kompa w kuchni i bedziemy szalec przy interaktywnej TVP:eek::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Luleczko teraz moze byc juz tylko lepiej:tak::-)
 
Jestem!

Melcia wiemy wiemy....ale nowy rok, nowe zycie.... wracaj na wrzesien jako czynna wrzesniówka a nie podgladaczka:-D :-D

A mój Łukasz obudził sie 15 min temu i nie w glowie mu spanie:szok: :szok: :szok: :szok:

Buszuja obaj z Kuba..... odlotowy sylwester:baffled: :-D :-D :-D :eek: :sick: :cool2: :-) :-) :-)
 
nowy rok
nowe życie :-D

to ja sobie życze nowe cycki w nowym roku :-D


usypiałam Rysie i usnęłam z nią :eek:
dobrze, ze sie teraz obudziłam a nie rano


ale sie czuje... jakbym dostała dzwona :baffled:
zamroczona jakas jestem
 
:-D :-D :-D :-D to se zrobisz nowe cycki jak synus się urodzi. Twoje postanowienie noworoczne????

a teraz Łukasz złozy Wam zyczenia:


ggvhggvbbbbbbbbcrrrrrrrrrrr v vf c ccccccc cvqwf2r3ee4grrfffffffffffffffffffkkjkm b

hiy c vbbbb bbbbbbbbbbbbYp
4erertRF
 
czesc Kobietki :-D
nie wiem czy uda mi sie popisac, bo nat mi nawala

ale zdazylam juz conieco poczytac
bardzo podoba mi sie Wasz dzisiejszy nastroj wspomnien, rachunkow, wewnetrznych postanowien tylko dla siebie i zyczen wypowiadanych glosno:-D
to jest piekne :-D
moj rok byl bardzo sielski anielski :-D

i chcialabym, zeby nastepny byl w podobnym tonie tylko troche lepszy
zeby choroby omijaly nas z daleka
szczescie kleilo sie kilogramami
milosc rozswietlala kazda chwile
a kazde zdarzenie przyblizalo do spelnienia coraz wiekszej liczyb marzen
aby nas zycie pozytywnie zaskakiwalo i szczodrze obdarowywalo
 
reklama
:-D :-D :-D :-D to se zrobisz nowe cycki jak synus się urodzi. Twoje postanowienie noworoczne????

a teraz Łukasz złozy Wam zyczenia:


ggvhggvbbbbbbbbcrrrrrrrrrrr v vf c ccccccc cvqwf2r3ee4grrfffffffffffffffffffkkjkm b

hiy c vbbbb bbbbbbbbbbbbYp
4erertRF


Łukasz piękne życzenia :-D




tak zaraz to sobie nie zrobie
ale moze uda się zdążyć w 2007 :-)
 
Do góry