reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
uuuuu to nie dobrze


Rysie fajerwerki ostatnio nie brały

było tu jakieś święto i walili cały tydzień
nawet ją usypiałam jak strzelali tuż za oknem
i nic
elegancko zasypiała :tak:
 
a ja się tylko boję tak zwyczajnie po kobiecemu że niedługo wybucnie jakaś wielka wojna, zacznie się właśnie od śp. Saddama...:sick:

ale to chyba niefajny temat na sylwestrowy wieczór:-)
 
eeee Saddam nie miał takiej siły
ja sie tego jakoś nie obawiam :eek:


ale racja
zejdźmy z tematu

to kogo obgadamy :confused::-D
może kogoś żyjącego :confused::-D
 
a ja dzisiaj czuje że nowy rok będzie dla nas super. że ułozy nam sie wszystko, mąz znajdzie ekstra prace i bedzie się nam zyło lepiej. porostu super....

mam nadzieję że mnie moja kobieca intuicja nie zawiedzie. Nie moge sie doczekac.... sama nie wiem czego. Nie chodzi tu o dom bo tego oczywista sprawa że nie moge sie doczekac, ale podskórnie coś czuję.... cos ekscytujacego...

ps. nie jestem pijana:-D :-D :-D takie przeczucia mam od jakiegos czasu
 
reklama
Do góry