reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ja jak zwykle ostatnia :p
przez dzień nie ma czasu pzry komputerze posiedzieć
a wieczór ::)
Marcel późno zasypia, fajne mam dziecko ale mało śpi
śpi raz dziennie najwyżej półtorej godziny i tak przed 22 nie zaśnie
Energi ma duuuuuuuuuuuuuuuużo ::)

To i ja mówie dobranoc
dzisiaj konczy mi sie umowa z tp, ciekawe kiedy mi net wyłączą
bo usilnie namawiaja na przedłużenie umowy
 
reklama
Martusia to Ty szybko kombinuj coś z internetem żeby Cię od nas nie odcieli. Fajnie mieć w domu takie zywe sreberka jak nasze dzieci, nie?

Dzień dobry. Moje sreberko zrobiło mi dziś pobudkę o 5 ::) Pewnie zaraz bedzie odsypiać, mam nadzieje.
Piekna mamy dzis pogode, słońca mnóstwo, bezwietrznie i cieplutko!
Zaraz przyjeżdża po mnie i Maćka mój tata i jedziemy na wieś, bo mój mąż pojechał dziś do Olsztyna na szkolenie.

Fajny dzien sie zapowiada, Wam też takiego zyczę.
 
W Warszawie dzisiaj tez słoneczko świeci od rana.Weronika spała przyzwoicie do 7 rano.Tyle ,że od 3 z nami w łóżku.Przeziębienie już jej przechodzi, może nawet wyjdziemy już na spacer.Rodzice wyjechali do sanatorium i do 17 siedzimy sobie same.
 
Milena Maciek całe noce śpi z nami w łóżku ::) Na szczęście mamy w domu dwa i w razie potrzeby korzystamy z drugiego... ;D
 
Hejka :D
Jak ja żałuję, że nie mamy w domu dwóch komputerów :( ,bo wieczorami zwykle mój mąż zajmuje komputer :mad:. Kiedy tylko poprawi się nam sytuacja trzeba będzie załatwić jakiegoś laptopa ;)
Marta mam nadzieję, że szybko załatwicie  sobie nowego operatora i do nas wrócisz. Może tak szybko net nie wyłaczą i jeszcze z nami pobędziesz  :). Marcelek faktycznie musi mieć dużo energii :laugh:. A do którj śpi? Robert może i wcześniej zasypia, bo przed 21, ale budzi się około 6. W ciągu dnia śpi 2 razy, raz 30 minut, a drugi 1,5 godzinki lub na odwrót
Edytkożyczę udanej imprezki :D Może jednak Maciusia weźmiesz? ;)
Joanko trzymam kciuki :) abyś zdążyła napisać pracę.
Mi moja promotorka w sumie dwa razy sprawdzała pracę. Ponieważ pracowałam, nie chodziłam na seminaria. Pierwszy raz sprawdziła, naniosła poprawki. Miałam jeden dzień na poprawienie. Do wieczora się uwinęłam. Następnego dnia promotorka z zadowoleniem stwierdziła, że dobrze, a przejrzała raptem kilka stron ;) Wiem bo przy mnie sprawdzała. Za tydzień miałam pracę wydrukowaną gotową do oddania, do dziekantu. A potem to juz tylko obrona  ;) Na pewno będzie dobrze.
 
ja do swojego promotora zadzwonie w poniedziałek.Muszę obronić się we wrześniu.Nie wiem jak to się uda ,bo rodziców nie ma do 12 września .Dla wszystkich piszących powodzenia :)
 
Dzien dobry :)

ojej znowu tyle stron naprodukowalyscie, ze ciezko nadrobic :p ale sie postaram :) tesknie za wami :-* tylko troche czasu mi brak bo sa goscie i codziennie cos sie dzieje, niestety wyjezdzaja we wtorek i pewnie znowu przez rok sie nie zobaczymy :(

dzisiaj czeka mnie sprzatanie, jutro do pracy a w niedziele PARTY :) oh jak ten czas leci ::)

 
Dziendobry.
U nas pogoda nawet przyzwoita.
Antek budzi sie w nocy chyba co 00,1 sekundy :p ;D
Czuje sie jakbym na nocce w kopalni byla :p
Ale co tam, dzis nic nie popsuje mi humoru ;D ;D ;D Bo dzis wyplatka.
Antek ostatecznie wstal o 8 i co najlepsze odzwyczail sie od loza starych ;D
Nie cieirpi spac z nami,a te 2 tygodnie co z nami spal, po prostu potrzebowal na adaptacje z domem :)

No tak po krotce. Ide pilnowac tego lobuza, bo wlasnie niewiem skad,mial w buzi srubke ::)
 
własnie ide dac pierwszy raz Parisce kaszke z mlekiem (nie nutramigenem) tylko taką na mleku modyfikowanym

mam nadzieje, że skaza poszła sobie w długą

Pariska juz 2 razy dostała danonka i myślę, że moge juz tą kaszką ja nafaszerowac ::)
 
reklama
Do góry