reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

nalka to co wkleiłaś chyba nie jest fajne, dzieciak pogięty jakiś..ja miałam przy Idze coś podobnego, jej się bardzo nie podobało i ja miałam wrażenie, że małą się połamie..

Ja też oglądałam chusty, patrzyłam na tą co ma karola, bo nie chcę na początek wydawać kasy, a jak małej się nie spodoba? tak miałam przy Idze. Mi się podoba noszenie na "kieszonkę"...super.
 
reklama
azimi nie znam, pościelówy na nie, ale nie wiem jak u nich z lnem; skośnokrzyżowa almelle ponoć ok, ale niby nie na początek bo sztywne (czytałam, że te w czerwieniach lepsze) - też nie miałam (jedynie miałam mieć;-) ale kupiłam nati z wełną;-)), więc piszę na podstawie przeczytanych recenzji. Znów z recenzji - pouch podobno lepszy z jendrulino, ale nie mam porównania. Nie miałam ani kangoogoo ani jendrulino. Choć myślę, że spokojnie można spróbować. Każdemu tak naprawdę co innego odpowiada

znalazłam wątek o wiązankach z lnu (kółkowa to co innego), jak się komuś chce czytać, dużo nie ma, to tutaj

m
isiako, że tak spytam, mam nadzieję, że nosidełko miękkie a nie twarde? :sorry2:
 
Kachasek juz dzwonilam do kumpla i jesteśmy umowieni z nimi wstępnie na sobotę. Naucza nas wiązania i doradza chuste na początek no i przede wszystkim zobaczymy co na to Leos.
 
przyszła do mnie moja kieszonka, i nie wiem czy nie jest za mała, tzn małą udało mi się tam wstadzić i nawet nie protetowała, ale wydawała mi się strasznie mocno upchnięta tam, choćna zdjeciach wygląda nie najgorzej, ( jutro wstawie) i trzymała się też ok, spokojnie mogłam ją puścić i się trzymała na miejscu
 
kachasek czy Twoje pytanie odnosnie nosidelka oznacza ze jestes rowniez specem w tej dziedzinie? :-)
Jesli tak to na poczatek wytlumacz prosze co masz na mysli pytajac czy nosidelko jest twade czy miekkie :-)
Bo ja mam chyba miekkie z bebe confort ale jeszcze nie uzywalam bo nie mialam takiej potrzeby.
 
miękkie to nosidełka ergonomiczne, w których dziecko jest naturalnie ułożone, właściwie to w nim siedzi (ergo, manduca, bondolino, mei tai, onbuhimo, podaegi i inne temu podobne czyli nosidła szmaciane)
sztywne to te, w których dziecko "wisi"
bebe confort obawiam się, że jest sztywnym nosidełkiem, ale nie widziałam, to nie wiem

dla porównania ułożenie dziecka:
nosidło sztywne
n
osidło miękkie
 
My posiadamy z BebeConfort takie nosidełko z tym, że w kolorze szarym Nosidełko BEBE CONFORT (1821039854) - Aukcje internetowe Allegro Już próbowałam jak Leoś się w nim czuję i wygląda na to, że super. Jest bardzo wygodne dla mnie, ale musimy poczekać, aż malec będzie trzymał główkę. Dostaliśmy je przy zakupie wózka, nie sądziłam, że się przyda, ale teraz wiem napewno, że będziemy go używać. Z tego co kachasek napisała, to jest to chyba nosidełko miękkie.
 
reklama
Do góry