reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Witam.Ja robiłam test wczoraj.2 kreski widoczne dobrze na 2 testach.Czyli to 4 tydzien bo na 27 miala byc @.Mam nadzieję że będzie dobrze bo staralismy sie juz jakiś czas :-D
 
Hej! Ja też mam nadzieje że uda mi się do was dołaczyć chociaż przy ostatnich staraniach okazało się że mam niedoczynność tarczycy!
 
Witam Serdecznie,
ja dwa dni przed wigilią śmigałam z teściorkiem:) i były dwie kreseczki......planowałam troszkę później, ale była to świąteczna niespodzianka.....
 
witajcie :) i my mamy fasolke :) Dzisiaj bylam na usg i juz cos tam widac :p test zrobilam wieczorem dzien przed wigilia i wyszly juz blade krechy :p A okres mialam miec 28 grudnia :) strasznie sie cieszymy bo to nasze pierwsze dziecko.

termin mammy na 5.09
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny!

Już wrześniowe mamy? Ufff ale ten czas szybko mija! Ja jestem marcoweczka sercem, ale terminem końcówka lutego 2015.

Trzymam kciuki za Was i maleństwa!
 
Witam wrześniowe mamusie ;) @ miałam mieć 24 jednak nie przyszła zrobiłam test i nic nie pokazalo tylko jedna kreska. 26.12 powtorzyłam i dwie krechy ;) i termin na 2 września ;) Chodzicie do lekarza na nfz czy prywatnie. Czy moge isć do lekarza rodzinnego zeby wystawił skierowanie na wszyatkie badania grupe krwi rh, stezenie glukozy, b. W kierunku kiły, hiv, hcv, toksoplazmiza, rozyczki. Pytam bo w pierwszej ciązy robiłam wszystko za pieniadze (nie małe).? Na kiedy macie termin? I z jakiego wojewodztwa jestesćie wrześniówki
 
reklama
Do góry