reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dobra ja po tym usg. Srednio mi się widzi ta doktorka. Wg niej szyjka jest ok , objawu lejka brak. mówi ze szyjka nawet od kilku mocniejszych skurczy może się pogorszyć wiec żeby na te skurcze uważać. Mam brać leki od swojego lekarza dalej. Za to doszło łożysko 3 st. Oczywiście pogadanka o paleniu itd... no i mnie nastraszyla ze się młody może zacząć dusić wiec jakby co to IP. I mam zrobić usg , ktg między 7-14 dni. Nie uspokoiła mnie a jeszcze mi dołożyła tym łożyskiem.
Nosz k...a!!! Co ona z tym paleniem i duszeniem?
 
reklama
Na upał jak w mordę strzelił moum zdaniem szczególnie że ja nie jadam chłodników... ale kurde ŚLEDZIA bym zjadła.
Ja miałam mega ochotę na śledzia, kupiłam sobie w piątek w sosie śmietanowym i tak leżą do dzisiaj . Ale przyjdzie na nie czas :)
Od jakiegoś czasu mamy swoje pomidory i codziennie jem pomidora w śmietanie :)
 
Też mam łożysko 3 stopnia :)
A szyjka ok, to znaczy? U jednego lekarza rozwarcie na 3 cm, a u drugiego pozamykana? Ile młody waży?

Wg niej trzy cm i nie ma ani ujścia zew rozwartego ani wew. Trochę dziwne bo mój lekarz mówił ze w badaniu ręcznym jest znacznie skrócona i ujście zewnętrzne rozwarte na ponad3cm
 
reklama
Do góry