reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki w kuchni:)

reklama
Nooo pajka ja tez polecam. Tylko moj byl caly czas w lodowce i ta masa byla wtedy taka "twarda" wkoncu jak wyciagnelam z lodowki to pychotkaaa ale wiadomo w takie upaly to gdzie trzymac chyba najlepiej wyciagnac przed podaniem godzinke wczesniej:-)
 
ja mam dziś leczo, sporo kiełbaski mi zostało po weekendowym grillu (goście jedli jak wróbelki i nie usmażyliśmy nawet połowy przewidzianego jedzenia) więc trzeba to jakoś spożytkować, a że mam resztę składników w domu i nie muszę się nigdzie ruszać, to będzie z tego leczo :)
 
a ja usmażyłam odrobinkę faworków - odrobinkę bo je uwielbiamy i potrafimy zjeść ile widzimy;) i później brzuchy bolą z przejedzenia a w obecnym stanie wolę tego uniknąć;) Mężuś będzie w niebo wzięty jak wróci z 'fuchy' ;)
 
Martusia daj przepis:):)

zalinkuje bo zanim przepisze to wieki mina. tylko uwaga na biszkopt, niech posiedzi troszke w piekarniku to sie nie skuli. mi sie skulil bo nie wiedzialam ze trzeba troszke potrzymac w piekarniku. i nie dawaj granulowanego mleka w proszku tylko te zwykle gladkie bo granulowane moze sie zle wymieszac i bedzie wyczuwalne.

Milky Way - przepis na ciasto milky way
 
smaka robicie tym Milky wey-em :tak:napewno kiedys wyprobuje, A mi wlasnie upiekla sie zwykla babka,teraz czekam az ostygnie.... Wogole cos w tej ciazy wiecej pieke ciast...- smaki mam czy co ??:-)

wlasnie wcinam babka-ale co...? nieszlo sobie ukroic kawalka... NIE:szok: od razu 2kawalkio i do tego zrobilam bita smietne i polozylam obok-i nie dziwota ze te kg tak leca:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No i upiekłam ciasto z rabarbarem..... jeszcze gorace, ale chyba z jezykiem na wierzchu bede czekac az ostygnie :-D
 
Do góry