reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
hejka[emoji5]
Ania super rybka[emoji5] tylko ja akurat nie jestem zwolenniczka kuli[emoji28]
1477220459121.jpg

tu kawalek mojego akwa. malo mam ryb bo jakos mi nie podrodze jest jechac dokupic.
co do ciast itp to mam super przepis na styropian z kwasnej smietany i wiorek. pozniej moge wrzucic przepis[emoji5]
dzis ladna pogoda u mnie wkoncu sie zrobila.
moze uda mi sie jutro wziac zwolnienie od rodzinnego do ortopedy bo jest coraz gorzej i prawa noga mi dretwieje :(

[emoji173] Irminka [emoji173] tp ok 27.01.2017r.
 

Załączniki

  • 1477220459121.jpg
    1477220459121.jpg
    59,6 KB · Wyświetleń: 167
Mój mąż lubi wędkowanie ale teraz niestety nie ma czasu Mnie to nigdy nie kręciło Tak trochę mało się dzieje jak dla mnie. Poza tym jak raz się dałam mężowi namówić ,w sumie to jeszcze przed ślubem było, to mnie osa użarła, ręka spuchała i się na pogotowiu skończyło. Ale takim szczupaczkiem z folii to bym nie pogardziła.
Anka fajna rybka tej bym nie zjadła spokojnie . A z tymi cenami leków szok normalnie. Ty masz stwierdzoną zakrzepice albo robiłaś przeciwciała kardiolipidowe?
Trochę mi się wydaje, że lekarze tak na wyrost dają pewne leki jak nie wiedzą co jest nie tak to może by tak acard albo coś w tym stylu.
Tak samo mam mieszane uczucia do tej mojej luteiny. Poziomu progesteronu nikt nie skontrolowal a luteiny 400 na dobę mam. I ewidentnie po zażyciu gorzej sie czuje Odkad zwiekszyl mi dawke mam mega mdłości. Masakra wczoraj w nocy godzinę lezalam w toalecie bo co sie ruszyłam to od nowa i dzis wcale nie lepiej. Nawet nie wiem czy to dzidzia sygnały daje czy ta farmakologia?
 
Mała Mi biedny ten twój kręgosłup A teraz jeszcze brzuszek ciąży więzadła się rozluzniaja oj oj.
Może oklej się znów. Ja to profilaktycznie nauczyłam męża jak to się robi bo też mogę mieć akcję w ciąży Jak cwiczylam to było ok a teraz leżę to mięśnie się osłabiają .
Poza tym są takie techniki typowo dla kobiet w ciąży brzuch się okleja
 
Dora, czy takiego oklejania mozna nauczyc sie z filmikow w necie? Przydaloby mi sie oklejanie dla osob biegahacyvh

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Najlepiej byłoby żeby ktoś raz pokazał na żywo bo cała sztuka w tym w jakim stopniu naciągnąć taśmę i najlepiej to poczuć i trzeba sie orientowac jak miesien czy sciegno przebiega gdzie ma przeczep początkowy i koncowy jak dziala poprostu i co chcemy osiagnac.Myślę że spokojnie można się samemu tego nauczyć to nie jest żadna fizyka kwantowa. Pewnie instruktorzy którzy biorą kupę kasy za prowadzenie kursu mnie zlinczuja . Są fajne filmiki w necie i nawet podręczniki gdzie jest wszystko fajnie pokazane.
 
no do tego ortopedy co chcem jechac to wlasnie uczy jak zakladac tasmy[emoji5] musze miec skierowanie z dopiskiem pilne bo inaczej srednio z miejscem juz w tym roku

[emoji173] Irminka [emoji173] tp ok 27.01.2017r.
 
Dora u Ciebie to moze normalne, że masz lutke zeby ciaze podtrzymac. Ja starajac sie o ciaze tez bralam duphaston, a badan nie mialam.

Ja tez sie dziwie ze w ciazy daja przeciwzakrzepowe. Ale moze jest zakrzepica a potrzeba wiecej krwi na dwie osobki.

A o co chodzi z oklejaniem???

[emoji173]Madzia 07.09.2016[emoji188]
 
reklama
Do góry