reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nadziejko to nie od inhalacji ma plesniawki. musisz isc po antybiotyk na to zeby bardziej na uklad pokarmowy sie nie rozeszlo. powiem Ci ze przez wlasnie te plesniawki nie bedzie jadl mleka z butli bo to go boli!. moj maly tez mial plesniawkj w calej buzi i dawalam mu nystatyne i tez tym przecieralam cala buzie w srodku. trzeba je scierac doslownie. no i jeszcze pomoglo przecierania roztworem wody w sokiem z cytryny. no i wszystkie lyzeczki smoczki itp co bierze do buzi za kazdym razem trzeba wyparzac
 
reklama
Dokładnie jak napisała mała mi. Jak ciągnie butle to go.boli od tych plesniawek. Łyżeczka je bo się nie buzi buzia napracować.

Dzięki laski za stolaty dla Igiego. Tez najlepszego dla amelki;)

atdctrd8ammce1aq.png
 
Nadziejka od antybiotyku albo tez od inhalacji moga byc plesniawki. Plukalas albo dawalas pic po inhalacji?? Bo właśnie ja wyczytalam ze jest ryzyko grzybicy i trzeba plukac buzię po każdej inhalacji. A ze mala nie whplucze to dawalam pic.

Probiotyk tez dawalas do antybiotyki jakis??
Nystatyna najlepsza na plesniawki ale na receptę.

Kulcia dziękuję :-)

relgh371tsldyf8u.png
 
I ja bylam pouczana koedys, zeby plukac buzie po inhalacji ze wzgledu na ryzyko wystapienia plesniawek. Bralam mokry gazik i wycieralam.buzie albo.jak Viola dawalam pic

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jeszcze pytanko: jakie wymiary ma standardowe łóżeczko? Bo chxe kupić materac. 120x60?
A jaki materac? W smyku jest kokos-pianka-kokos za 80zl.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniu kupowalam w pepco i sa takie sobie. najlepsze jakie mam to sa z gemini te drozsze i wiekszej gramaturze. sa swietwe. i bralam 80x80
 
Do góry