reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dziewczyny,
Mam prośbę. Przeprowadzam badanie, wyłącznie w celach naukowych i potrzebuję jeszcze 50 wypełnień ankiety. Nie chcę Was stresować, bo sama byłam "staraczką" dwa razy i wiem jak to jest, ale jeżeli macie chwilę, około 10-15 minut, a za sobą doświadczenie niewierności w obecnym związku, to proszę wypełnijcie ankietę. Jest ona zupełnie anonimowa. Jeżeli któraś z Was, jest zainteresowana wynikami to także zapraszam do kontaktu.
Będę wdzięczna za Waszą pomoc i trzymam kciuki za dalsze starania :))))

Pozdrawiam,
Ola

Badanie znajduje się pod tym adresem:

www.ankietka.pl/ankieta/218676/niewiernosc.html
 
reklama
No już wszystko jest w sądzie, pierwszy pozew ja jej napisałam, wtedy on się zgodził na rozwód teraz zmienił zdanie i przyszło z sądu ta jego odpowiedź, wtedy było na 1 strone więc nie miałam problemu teraz wydrukowałam wszystkie kopie obustronnie i później tak się zastanowiłam...
Nie ma szansy zawiesiła się i dupa. A jak by tak wysłać? Może nikt się nie przyczepi? Nigdy nie pisałam takich rzeczy.
 
Składa do Łodzi mieszka pod, ale ma problem żeby się tam dostać i dzwoniła zapytać czy można wysłać i można.
Życiowa ale w sensie, że na 1 kartce po 2 stronach pisałaś?
 
nie nie jednostronnie jak KasiaMarysia. a pytam czemu wysyła bo ja powinnam składać na Mazowszu papiery ale ze mieszkam na Dolnym Śląsku to pisałam wniosek o rozprawę w mieście mojego zamieszkania żeby było mi łatwiej. a nie każdy wie o tej możliwości
 
reklama
Do góry