reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Te przesady to chyba kiedyś były wymyślane, żeby tłumaczyć choroby dzidziusiow, poronienia itp i teraz jak coś się stanie to ludzie sobie tym próbują wytłumaczyć dlaczego i że np jak bym wtedy tego czy tego nie zrobiła to mogłoby być inaczej...
Chyba każdy musi to ogarnąć tak jak czuje ;p
 
reklama
Ja byłam na cmentarzu i dzięki Bogu wszystko dobrze :) i na pogrzebie też byłam fakt tylko na mszy ale jednak. Babcia mojej przyjaciółki zmarła, którą znałam i bardzo chciałam jej pomóc chociaż modlitwą.

Nadziejko a nie jest od jakiejś kwoty za free?
 
Ja byłam na cmentarzu i dzięki Bogu wszystko dobrze :) i na pogrzebie też byłam fakt tylko na mszy ale jednak. Babcia mojej przyjaciółki zmarła, którą znałam i bardzo chciałam jej pomóc chociaż modlitwą.

Nadziejko a nie jest od jakiejś kwoty za free?
 
Ja to sobię przemyśle ;p
Póki co uciekam się ogarnąć bo za godzinkę trzeba z domu wyjść a ja jeszcze w piżamie latam ;p
Miłego dzionka ;)
I do później ;)
 
Chyba nie KasiuMarysiu bo ja tam mam zamowienie na 200 zl i dalej przesylke trzeba oplacic. . Ale jak pytalam o ceny niektorych rzeczy w aptekach stacjonarnych to w grmini jest o polowe taniej ;p

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Kasiu nie spisz od 4 ja dopiero wstałam ale znowu mucha mi dokuczala:( :/
Nuska miłego dnia:*
Kulcia ladna kuchnia taka inna :)
My tez mamy jasna tam do mieszkania i bardzo pojemna
Jeszcze musze sobie ladne pojemniczki na różności pokupic:)

Kuchenkę masz srebrna płytę?

Kasia Ty jak zamawiasz na tej aptece doz to tyle ile pisze płacisz czy jeszcze za wysyłkę? Czy to tylko można do apteki zamówić?
 
Ostatnia edycja:
Nie , kuchenkę mam czarna. W ogóle to mam wystawę agd na drugiej stronie :D ale chyba pralkę z lodówka wymienię i nie będzie tak razić.

Igi [emoji173]33 tc
 
A tu dla Igiego nowości :) juz prawie wszytko mam!
1466333676-1d1mld.jpeg


Igi [emoji173]33 tc
 
My właśnie sama płytę mamy i do tego piekarnik mama zamawiala z jakaś funkcja dla dzieci jest z zabezpieczeniem ale właśnie pytam bo my mamy srebrna a mama sobie tez kupiła kuchenkę i lodówkę i narzeka ze a to zamazania a to ślady a tam taka sama zakupila do nas mamm nadzieje ze nie bede się denerwować:p
Bo widzę ze tez masz na połysk lodowke
Pamiętam we Wrocławiu jak ja się wkurzalam bo oni tam meble mieli na połysk stół szklany nawet kontakty srebrne kuchenkę szklana płyte i jak widziałam te palce poodbijane wszędzie to nawet gotować mi się nie chciało tam stol to co chwile ze scierka latalam dlatego teraz zamawialismy tam meble takie żeby ładnie wyglądalo ale żeby palce nie były poodbijane
Lodówkę czyścisz płynem do szyb? I kuchenkę? Bo u mnie na kuchenkę działał tylko pur albo fairy tam w tym wynajomwanym:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czyszcze takim psikanym do kuchni płynem , poleruje mikrofibra i nie ma śladów. Wiadomo że się palce odbija ale to trzeba przeżyć. Przy dziecku zobaczysz jak to wygląda :)

Igi [emoji173]33 tc
 
Do góry