reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Meble mamy takie ze nie będzie widać paluszków chyba ze na kuchence:p
Musze zamówić taki płyn koleżanka mi poleciała za 20 zl francuski zamawia na necie zachwycona wszystko nim czyści moze olamagda zna:D
Ja tam we Wrocławiu mialam chyba z 10 płynów i wszystkie leżały bo żaden nie dzialal smugi na szkle zostawaly tylko płyn do naczyń dzialal:D
Ale na srebrnej plycie to inaczej nie będzie tak zle;)
 
reklama
A tu dla Igiego nowości :) juz prawie wszytko mam!
1466333676-1d1mld.jpeg


Igi [emoji173]33 tc
Kulcia powiedz ze podobał Ci sie zapach Nivea :D
 
Jasne , że mi się podoba! Najpiękniejszy zapach , jeszcze w połączeniu z moim synkiem to ło!

Ja mam czarne meble wiec wiem , że jak mały zacznie wstawać to będzie jazda na meblach ;D później Wam porobić fotki reszty jamy.

Igi [emoji173]33 tc
 
reklama
O nie miałam ja juz chyba wszystkie wypróbowałam oprócz hippa bo musze je zawsze w domu mieć
Powiem Ci ze Nivea ładnie pachna jak te kosmetyki tylko ze kosztują 8 zl za paczkę a sa trochę za suche

U mnie na 1 miejscu Pampers bo sa mokre i pachna takim dzidizusiem 7 zl chyba ale dwie chusteczki starcza dla bobasa na kupke
Johnsons sa fajne jak ktoś chce bezzapachowe
Baby dream nawet i fajnie pachna tez
Biedronkowe nie lubię juz bo całkiem je zmienili i juz nie sa takę jak kiedyś:(
Dzidziuś ok tylko tez cos zmienili na gorsze
Wez sobie zobacz bobini fioletowe z klapka one tak pięknie pachna tez ze masakra i tez mokre:D

Drugie moje ulubione po pampersach
Wiesz które?
 
Do góry