reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Drugi test
15327760_1381902728521323_1216864101_n.jpg
 

Załączniki

  • 15327760_1381902728521323_1216864101_n.jpg
    15327760_1381902728521323_1216864101_n.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 214
reklama
Anka, ja tez zle sypiam w nocy :-) obok lezy taki stworek co sie kreci, wierci, pierdzi i spac nie daje, a co dwie godziny domaga sie jedzenia...

Bylam wczoraj wieczorem u lekarza w zwiazku z pecherzem moim i kazal.od razu robic badanie moczu. Dzisiaj rano dzwonil, ze wyniki na tyle watpliwe, ze przepisuje mi antybiotyk i jak tylko poczuje nasilenie objawow to mam brac.
Troche mnie to martwi, bo antybiotyki przenikaja do pokarmu i zastanawiam sie co tu robic... Na razie kupilam kolejne opakowanie uroseptu, ale wczoraj juz mnie tak bolalo, ze ciarek dostalam i mialam stan podgoraczkowy....

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Boże... na prawde? :szok:
W jakim ja jestem szoku..
Chcialam miec dziecko ale myslalam ze bede sie starac z rok... :szok:A tu pierwsze porzadne starania i sie udało.. :)
Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co teraz robic.. a nie chce nikomu jeszcze nic mowic... dopiero na swieta powiem.. :)
Co teraz? od razu mam leciec do ginekologa? :errr:
Kwas foliowy i witaminy to naturalnie ze brac.. .
 
Kreska jak w mordke strzelil :-) [emoji16][emoji12][emoji8]

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Boże... na prawde? :szok:
W jakim ja jestem szoku..
Chcialam miec dziecko ale myslalam ze bede sie starac z rok... :szok:A tu pierwsze porzadne starania i sie udało.. :)
Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co teraz robic.. a nie chce nikomu jeszcze nic mowic... dopiero na swieta powiem.. :)
Co teraz? od razu mam leciec do ginekologa? :errr:
Kwas foliowy i witaminy to naturalnie ze brac.. .
Od razu nie lec, jesli wytrzymasz :-) zaczekaj z 1,5 tygodnia.
Chociaz ja lecialam.od razu :p

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
haha :-D
Dzieki Indiana.. :p
Teraz trzeba zmienić swoje życie i żywienie... Zdrowe obiadki.. To jest to czego nienawidze :p
Ale jestem w szoku.. :rofl2:
 
Tak.. Przez telefon... " yyy.. kochanie.. chyba mi wyszedl test pozytywny"...
Kazal kupic od razu jeszcze jeden. .jak juz napisalam smsa (bo oboje wpracy jestesmy) ze znowu wyszla kreska to napisal ze sie poplakal.. :)
 
reklama
Boże... na prawde? :szok:
W jakim ja jestem szoku..
Chcialam miec dziecko ale myslalam ze bede sie starac z rok... :szok:A tu pierwsze porzadne starania i sie udało.. :)
Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co teraz robic.. a nie chce nikomu jeszcze nic mowic... dopiero na swieta powiem.. :)
Co teraz? od razu mam leciec do ginekologa? :errr:
Kwas foliowy i witaminy to naturalnie ze brac.. .
Teraz to kwas a witaminy to trochę później.
Z wizytą u ginekologa poczekaj przynajmniej do 6 tygodnia a jak wytrzymasz to nawet kilka dni później bo ja pójdziesz za wcześnie to nie będzie serduszka i kolejne dwa tygodnie stresu (mówie Ci to z doświadczenia)


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry