reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

A test w pracy robilas? Chyba sie dzisiaj juz na pracy nie skupisz
;-)

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
reklama
Babydream gratuluję serdecznie, ciaza jak nic ;) ja też leciała od razu hehe

U mnie w nocy było tak pięknie i dużo śniegu a teraz właśnie też deszcz.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Indiana... Jestem 8 w pracy a jeszcze kompletnie nic nie zrobiłam o_O i chyba juz bedze tak do konca dnia :p
Poczekam z ginem do swiat.. zeby w swieta juz wiedziec czy na chwile obecna jest wszystko ok, bo bede chciala to mamie ogłosic :)

Dziękuje Wam dziewczyny za gratulacje
emoji173.png
 
Witam. Przepraszam za wcinanie się w temat ;), ale chciałam się Was zapytać czy beta robiona 8dpo jest wiarygodna? Zrobię powtórkę, ale straciłam nadzieję, kiedy wynik pokazał <0.1 :( Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
Witam. Przepraszam za wcinanie się w temat ;), ale chciałam się Was zapytać czy beta robiona 8dpo jest wiarygodna? Zrobię powtórkę, ale straciłam nadzieję, kiedy wynik pokazał <0.1 :( Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Ja się na necie nie znam ale wg mnie to chyba powinno minąć chociaż te 10 dni od owulacji bo trzeba dać szansę zarodkowi na zagnieżdżanie

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Babydream takie niespodzianki sa najlepsze :-) ja tez przy drugiej sie nie spodziewałam ze pojdzie tak szybko a udalo sie za drugim razem :-) a kiedy miałaś ostatnia @?? Od tego termin sie wylicza. Hehe widze ze w niezlym szoku jestes :-)

U mnie leje całą noc i teraz tez. Wiec mloda za chwilę zostanie z babcia a ja wyskocze do miasta. W sobotę przyjada do nas w odwiedziny kolezanki ode mnie z pracy. Muszę jakus placek ogarnac :-)

Marysia dobrze sie czujemy. Filip juz ma mniejszy katar i kaszel, Amelce.juz tez nic nie charczy w nosku. Ale pediatra dala nam do zakraplania do noska cos takiego jak Isonasin septo. To sa ampułki jak sol fizjologiczna ale jeszcze maja dodatkowo.w składzie miedz, tymianek i powiem wam ze fajne to :-)

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Do góry