reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dzwoneczek tak ja daje vit d.

Babydream hehe jeszcze chwila i uwierzysz w to ze masz maluszka w brzuszku :-) :-) :-)

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
reklama
Gratulacje i odemnie [emoji4][emoji4][emoji4]


Napisane na iPhone 6 w aplikacji Forum BabyBoom
MILENA[emoji173]️12/09/2016, 3,9kg
3i49df9heg1j6ks9.png
 
Dziekuje OlaMagda :)
Chyba troche szok mi już minąl ale nadal mi serce szybciej bije jak pomysle i co chwile zerkam na te testy ciążowe.. :p
Właśnie jak obliczyć który to tydzień?
Jeden kalkulator w internecie podaje że 5 tydzien i 2 dni.
A inny że 4 tydzień. A obydwa przewidują tą samą date narodzin czyli 9 sierpnia. o_O
Nie możliwe przecież zeby ciąza zaczeła sie przed ostatnim okresem.
1 listopada miałam pierwszy dzien ostatniej miesiączki a 16 listopada owulacje.
Wiec jak to jest dziewczyny bo zgupiałam ... ?
Martwie sie tylko ze nie bralam kwasu foliowego przez ostatnie pol miesiaca, bo mi sie skonczyl a planowania chcielismy zakonczyc i sprobowac za rok.. :p
I nie wiem czy to już możliwe że co chwile mnie ciągnie do jedzenia.. cały czas mnie w żołądku ssie i mi burczy.. :eek:
 
Ciaze sie liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, czyli liczysz od 01.11.
Wg mnie jestes w piatym tygodniu ciazy,czyli cztery pelne tygodnie i dwa dni

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Nic Ci nie bedzie jak przez kilkanascie dni nie bralas kwasu. Wazne, ze juz wiesz.o.ciazy i bedziesz brala :))

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
Baby spokojnie teraz zacznij brać kwas foliowy On jest ważny przy tworzeniu się układu nerwowego u dziecka wiec póki co to połączyły się u ciebie komórki męska i żeńska i powstał pęcherzyk.
Jak wytrzymasz i pójdziesz za dwa tyg to będzie optymalnie.
Super jest ten pierwszy dzień ekscytacji Pamiętam, że ja test zrobiłam przed pracą, do której z wrażenia mało się nie spóźniłam i też nie mogłam się na niczym skoncentrować i bardzo długo byłam w szoku.
A potem jak zobaczysz serduszko, ja się poryczałam u lekarza :) biedny nie mógł się ze mną dogadać, bo wstyd mi było ze płaczę i chciałam jak najszybciej wyjść z gabinetu.
 
reklama
Baby spokojnie teraz zacznij brać kwas foliowy On jest ważny przy tworzeniu się układu nerwowego u dziecka wiec póki co to połączyły się u ciebie komórki męska i żeńska i powstał pęcherzyk.
Jak wytrzymasz i pójdziesz za dwa tyg to będzie optymalnie.
Super jest ten pierwszy dzień ekscytacji Pamiętam, że ja test zrobiłam przed pracą, do której z wrażenia mało się nie spóźniłam i też nie mogłam się na niczym skoncentrować i bardzo długo byłam w szoku.
A potem jak zobaczysz serduszko, ja się poryczałam u lekarza :) biedny nie mógł się ze mną dogadać, bo wstyd mi było ze płaczę i chciałam jak najszybciej wyjść z gabinetu.
Myślę że u mnie będzie tak samo... mi sie płakać chce nawet jak siedzę p9d gabinetem ginekologa i słyszę jakiejś pacjentki dzidziusia serduszko...
Na razie robię mega warzywny o witaminowy obiadokolacje. I czekam na mezusia :p
 
Do góry