reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Dziękuję Dora :)
to normalne że boli mnie macica kiedy wstaje lub podnosze coś ciężkiego?
Teraz pewnie będę wszystkich zameczac milionami pytan :p
 
Dziękuję Dora :)
to normalne że boli mnie macica kiedy wstaje lub podnosze coś ciężkiego?
Teraz pewnie będę wszystkich zameczac milionami pytan :p
I ja sie przyłącze do gratulacji, wspaniałe wieści :)
Ciągniecie i lekkie pobolewanie może byc normalne, ale wszelkie bóle i skurcze są podejrzane, tak mnie nauczyło doświadczenie. Ja mam zasadę, że jeśli coś mnie niepokoi to biegiem lecę do lekarza :)
Staraj sie nie dźwigać, nie szarpać i nie przemęczać ;)
Wiem łatwo powiedzieć...
 
Witam wieczorkiem. Dzis w końcu maz w domu wieczorem wiec pomogl w ogarnieciu dwójki, ale od jutra zaczyna nocki. Chociaż w nocy i tak ja wstaje do malej wiec mi to wsio ryba :-)

Mala zasypia w łóżeczku a B lezy z Filipem w pokoju.

Caly dzień pada [emoji52] mam nadzieję że jutro bedzie lepiej.

Aaa a jutro jade na sesje z małą do tej koleżanki co mi robila zdjecia ciazowe. Ciekawe jak Amelcia to zniesie :-)

Babydream jesli tylko masz jakieś pytania to pytaj!! W końcu po to jestesmy. Super ze kolejna ciężarówka wsrod nas :-)

Amelka już z Nami :-*
ur. 8.11
 
Ja chyba od 7 tygodnia biorę doppelherz mama a od miesiąca doppelherz mama premium bo ma więcej dha.

Jejku jak ja już bym chciała go poczuć. Mam wrażenie że czuję jak się przewala w środku ale to chyba nie to. Tosie poczułam w połowie 19 tygodnia a dziś zaczynam 17 i mam nadzieję że zaraz mnie kopnie :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wieczorkiem. Dzis w końcu maz w domu wieczorem wiec pomogl w ogarnieciu dwójki, ale od jutra zaczyna nocki. Chociaż w nocy i tak ja wstaje do malej wiec mi to wsio ryba :-)

Mala zasypia w łóżeczku a B lezy z Filipem w pokoju.

Caly dzień pada [emoji52] mam nadzieję że jutro bedzie lepiej.

Aaa a jutro jade na sesje z małą do tej koleżanki co mi robila zdjecia ciazowe. Ciekawe jak Amelcia to zniesie :-)

Babydream jesli tylko masz jakieś pytania to pytaj!! W końcu po to jestesmy. Super ze kolejna ciężarówka wsrod nas :-)

Amelka już z Nami :-*


Czekam na efekty sesji Bardzo mi się takie fotki podobają.
ur. 8.11
 
reklama
Do góry