reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Oj dziewczyno mówiliśmy żebyś się wstrzymała... To było do przewidzenia że nic więcej Ci nie powie.

My dziś pieklysmy babeczki :)
1480677466707.jpg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1480677466707.jpg
    1480677466707.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 263
reklama
Mialyscie rację ... nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj do ginekologa. Ale niestety jedynie jakie badanie mi zrobiła to wsadziła palec i powiedziała że macica się nie powiększyła i nic nie wiadomo. Kazała czekać i nastraszyla mnie ze tak na prawdę nie musi się ten stan rozwinąć w prawdziwą ciążę bo może nie być zarodka itp . . :(
ehh teraz tylko myślę czy będzie ten dzidziuś czy nie....
Wczesnie jest, wiec sie nie przejmuj ;-) zawsze mozesz zrobic bete i sie uspokoic troche.
Zaczal sie czas cwiczenia cierpliwosci, bo od tej pory czeka Cie okrutne czekanie na wszystko :-D bicie serduszka, koniec I trymestru, pierwsze ruchy, polowkowe itd ;-)

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
India kocham Cie za te słowa!!!
Dokładnie tak samo myślę, ale wczoraj emocje wzięły górę i pękłam...
Przegadalismy cała sytuację z M i doszliśmy do wniosku, że on jest niegrzeczny jak jest pozostawiony "bez uwagi" Pani, a przeciez nie będę go karać w domu za to, co już był ukarany w przedszkolu...
Babydream odczekać że dwa tyg jak pisaly dziewczyny i dopiero idź popatrzyc na ten mały cud [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Mialyscie rację ... nie wytrzymałam i poszłam dzisiaj do ginekologa. Ale niestety jedynie jakie badanie mi zrobiła to wsadziła palec i powiedziała że macica się nie powiększyła i nic nie wiadomo. Kazała czekać i nastraszyla mnie ze tak na prawdę nie musi się ten stan rozwinąć w prawdziwą ciążę bo może nie być zarodka itp . . :(
ehh teraz tylko myślę czy będzie ten dzidziuś czy nie....
Ci lekarze, zero delikatności, nie martw sie na zapas, na razie nie dzieje sie nic niepokojącego, jesteś w ciąży i ciesz sie tym! Na martwienie sie będzie dużo czasu, a tak jest dobrze, pójdziesz kolejny raz i będzie wiadomo na bank. Zrób betę jeśli bardzo sie niepokoisz, ale ja bym już radośnie czekała na serduszko
Mnie tak kusi test, powinnam zrobić w dniu @ czyli 6 a już łażę wokół i sie czaje ćwiczę silną wolę
 
Leeleeth, a o ktore dziecko sie staracie?

Anna, hormony to w kazdej sytuacji moga nas z rownowagi wyprowadzic, wiec sie nie dziwie. Ja w ciazy nie jestem, a czasem trafi sie dzien, ze moge plakac z byle powodu, a co dopiero jakby mi nauczycielka na moje dziecko gadala.
A co do wypisania z przedszkola to tez bym sie zastanawiala. Z jednej strony fajnir jak synek bedzie chodzil, bo bedziesz miala wiecej czasu dla.najmlodszej, a z drugiej argumenty meza sa trafne

Adrianka [emoji173] 24.09.2016
godz. 10:20
2870 g, 53 cm
 
India kocham Cie za te słowa!!!
Dokładnie tak samo myślę, ale wczoraj emocje wzięły górę i pękłam...
Przegadalismy cała sytuację z M i doszliśmy do wniosku, że on jest niegrzeczny jak jest pozostawiony "bez uwagi" Pani, a przeciez nie będę go karać w domu za to, co już był ukarany w przedszkolu...
Babydream odczekać że dwa tyg jak pisaly dziewczyny i dopiero idź popatrzyc na ten mały cud [emoji4]

5djy3e3kpgua6zwe.png
Jestem pedagogiem, i szczerze strasznie mnie wkurzają Panie przedszkolanki czy inne nauczycielki. Ich podejście do dziecka jest co najmniej karygodne, nie zdawały sobie sprawy, że dzieci są różne i czasem trzeba sie pochylić nad konkretnym dzieckiem, puść jej salwę o powołaniu nauczyciela i podejściu Korczakowskim.
 
reklama
No wiem ze miałam czekać. .. ale ja właśnie strasznie niecierpliwa bestia jestem. Ja bym już chciała od razu wszystko wiedzieć.. :/
Dzięki kochane będę musiała poczekać... oby tylko było wszystko dobrze...
 
Do góry