reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hejka Dziewczyny ;)
India zdrówka, żeby Cię całkiem nie rozłożyło i szybkiego wyleczenia pęcherza :D
Aniu spóźnione 100 lat i spełnienia marzeń! :)

My wczoraj byliśmy po to auto i udało się kupić :D mój Małż zadowolony, ja średnio ale to dlatego, że jestem do bmw sceptycznie nastawiona ;p
Dzisiaj już załatwiliśmy sprawy z rejestracją i ubezpieczenie, którego koszt mnie zabił ;/ no ale jak trzeba to trzeba ;)
Teraz tylko kwestia tego, że ja się boję jeździć ;/ od października w ogóle nie siadałam za kółko, a w tym jeszcze tył napęd i już w ogóle nie wsiądę. Póki co mąż będzie mnie woził a później zobaczymy ;)

A i kupiłam już koszule do karmienia i powoli chyba będę się brała za pakowanie torby, niech sobie już stoi gotowa ;)

Miłego wieczorku ;)
 
reklama
Nuśka to super, że autko kupione.
Ja wczoraj odkryłam, że mi cycki urosły i nie mam biustonosza :/ Najgorsze to,że sama na zakupy nie pójdę i muszę to mężowi zlecić.
 
dora ja to mam większy problem, bo u mnie w mieście nie kupię tak dużego jak potrzebuję a na allegro są tylko takie powyżej 150 zł ;/ teraz mam dwa na styk i jak jeszcze troszkę mi urosną piersi to nie będę miała co nosić ;p do tego asymetria mi się teraz taka widoczna zrobiła, że szok :/
O staniku do karmienia już nawet nie marzę ;p
 
hahah India dobre!
no wlasnie nie wiem jak to zrobic zeby 20 miesieczne dziecko nie plakalo hmmm.
szwagierka mowi ze jak wyszedl od nas z pokoju to poszedl do nich i wszedl sobie jak do siebie bez pukania.
kurde coraz bardziej mnie swedzi i prawie wszystko juz....
 
Nuska a na kiedy masz termin?
kurcze ja dla malej mam ciuszki poprane i poprasowane. wczoraj M poznosil ze strychu ciuszki po malym, fotelik itp. musze przebrac wyprac i poprasowac. lozeczko i posciel zamowione
 
dora ja to mam większy problem, bo u mnie w mieście nie kupię tak dużego jak potrzebuję a na allegro są tylko takie powyżej 150 zł ;/ teraz mam dwa na styk i jak jeszcze troszkę mi urosną piersi to nie będę miała co nosić ;p do tego asymetria mi się teraz taka widoczna zrobiła, że szok :/
O staniku do karmienia już nawet nie marzę ;p
Na fb jest grupa Duża bielizna i tam dziewczyna która to prowadzi sprzedaje nowa duża bieliznę

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny.
Ja właśnie siedzę w polskim busie i wracam z zimowego podkarpacia. Byłam na urodzinach mamy. Była to 50 tka więc impreza trwała dwa dni :) Sama chciałabym mieć takie 50 urodziny :)
Wyniki z testu obciążenia glukozą wyszły mi dobre cieszę się bo bałam się,że mi się przypląta ta cukrzyca.
Dwie godziny jazdy przede mną więc muszę Was nadrobić teraz. Przynajmniej czas mi szybko zleci :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. .. Dni płyną mi powoli czaly czas z niecierpliwoscia...
Panią ginekolog olałam i zapisałam się dzisiaj do innej. Jutro mam wizytę. Mam nadzieję że będzie jakieś usg.. bardzo mnie wszystko ciekawi.
Wczoraj powiedziałam wiadomość mojej mamie.. nie mogła uwierzyć. ..
Jak od niej pojechałam napisała że dopiero do niej to dotarło i że cieszy się że będzie babcia. Wszystkim innym nie mówię bo się boje zapeszyc..
Mam czasami dziwne pobolewania i klucia w macicy... i dużo jem.. najwięcej na warzywa których nienawidzę jak i
ogórki kiszone...
Mam trochę tłuszczu na brzuchu ale czy wy też tak mialyscie że już na początku nie moglyście spodni dopiąć? Cały dzień w pracy mam rozpięte spodnie :p Podbrzusze wydaje się duże.. Nie za szybko ?
Najgorsza praca mam strasznie nerwowa i bojej się że to zaszkodzi ale nie mogę iśc na zwolnienie bo mam na umowie najniższa krajowa i potrzebuję dobrych pieniędzy przez jeszcze kilka miesięcy.
Wreszcie udało mi się coś więcej napisać i wreszcie mam tematy do rozmowy :)

ps. Witaj Mififi
 
Do góry