reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co zwiazane z porodem jest tutaj :-)

Ja od samoego początku wiedziałam ze z powodu mojej przewleklej małoplytkowosci bede miala CC wiec prawie 2 tygodnie przed terminem polozyli mnie do kliniki (dyrekcyjna- Wrocław) porobili badania, zgromadzili krew po czym 11 maja rano podali potrzebne kroplowki, po 10 (!!!) nieudanych probach wbicia sie w kregoslup uspili mnie i po godzinie widzialam juz Julcia a po 3 miałam ją przy cycu. po 8 godzinach zrobilam pierwsze kroki wiec usunieto cewnik. Ból brzucha utrzymywal sie przez kilka tygodni. Najmniej przyjemnych jest kilka perwszych dni bo brzuch boli a nie daja silniejszych leków bo przechodzą z mlekiem. Generalnie nie byly to dla mnie traumatyczne przezycia ale trudno mi bylo na początku zaakceptowac fakt ze chwile temu mialam Julcie w brzuchu a za chwile. po przebudzeniu juz byla obok mnie.. Wiem ze dla niektorych wyda sie to idiotyczne ale ja zawsze marzylam zeby przezyc porod i nie potrafie zrozumiec kobiet ktore placą kase za rozciachanie brzucha skoro mają juz prawie gotowa droge dla malenstwa. Ale tak jak mowie- nie przezylam i byc moze moje podejscie byloby inne gdybym doswiadczyla na wlasnej skorze.
A blizny wcale nie widac i musze sie postarac zeby ją znalezc- az mi szkoda ze znow naruszą takie "dzielo sztuki":-D

Mam nadzieje ze nikomu nie podpadlam. Buziaki. :tak:
 
reklama
ja tez ide na zywiol boje sie ale ide nie chce znieczulenia itd mama nadzieje ze nie bedzie potrzebna mi kroplowka bo ponoc przez oksytocyne jeszcze bardziej boli


basiek to fajnie ze Ci dobrze zszyli moja znajoma ma po cesarce okropna blizne a poza tym ma traszny brzuch.
 
ja tez miałam ochydny brzuch ...taką fałde wiszacą nad blizną :(

ale teraz po porodzie biore sie za siebie ostro ...a jak sie nic nie da z tym zrobić to pod skalpel sie kłade do wycięcia :p
 
Nie no musze zrobic uklon w strone Profesora ktory mnie zszywal (sam szef mnie operowal taki bylam przypadek;-)) i przewaznie u Big Kobiet ciecie goi sie gorzej bo robia je przewaznie w zagieciu gdzie brzuch opada i to sie wtedy gnoi i nie chce sie ladnie zrastac.a mi zrobili i jakis 1-1,5 cm wyzej i dlatego zagoilo sie jak na psie.Nie wiem czy dostatecznie obrazowo to opisalam ale jesli ktoras ma duzą znajoma, siostre, mame itd to wie co mam na mysli z tym opadajacym brzuchem. Co prawda do bikini nigdy nie bedzie mi to potrzebne ale mila jest swiadomosc ze mam niewidoczna blizne. :tak:
 
Lady a ty teraz myslisz ze bedziesz mogla rodzic naturalnie?

Ja chce rodzic znow naturalnie i bez znieczulenia.........
 
Ja wiem że pierwsze co powiem to poproszę znieczulenie.;-) Wiktora rodziłam też ze znieczuleniem i powiem Wam że bardzo mi pomogło.Są oczywiście możliwości komplikacji ale tak jak jest ze wszystkim
 
Lady to fajnie,oby sie udalo tym razem.Ja tez bardzo bym chciala i sie modle zeby tylko wasnie dziecko dobrze sie ulozylo......
 
reklama
jak patrze na tematy itd to wiecie co przez te kilka mc mozna osiwiec jaki wozek lozeczko itd itd :-) czy dziecko sie dobrze ulozy ech.... to nie chodzi o bol fizyczny ale naprawde mamy duzo na glowie szczegolnie jak pierwsze dziecko i brak doswiadczenia :-)
 
Do góry