reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

reklama
ja uzywalam glownie zwyklych. tylko przy kupnie sprawdzalam, czy latwo, bez kombinowania mozna wyjac piers. do karmienia typowy mialam jeden i uzywalam do glownie na wyjscia, kiedy potrzebna byla wieksza dyskrecja.
 
Dziewczyny a jaki krem do popękanych brodawek??


Na popękane brodawki najlepszy jest bepanthen, mnie Jula poraniła do krwi bo za płytko ssała w pierwszej dobie a ja byłam po cc i musiałam karmić na leżąco na wznak, bepanther uratował moje brodawki i dzięki temu mogłam karmić dalej, położne w szpitalu mi go poleciły. Od razu używałam i do pupki i do brodawek ;-)
 
A kojarzycie coś takiego jak Alantan? Polecają go po depilacji laserowej np., więc może i na poranioną skórę się przyda? I dla dzieci też można go stosować. Jest taniutki, bo chyba 5 zł dość wydajna tubka kosztuje. Jak miałam okropny katar przy zapaleniu wszystkich dróg oddechowych (;)), to pomógł mi w jedną noc pozbyć się suchej skorupki, która mi się już od dmuchania robiła na nosie.
 
reklama
JA też do brodawek polecam bepanthen (bazując na doswiadczeniu siostry;-)). Sama stosowałam go zreszta na inne podrażnienia skóry i sprawdził się świetnie:-)
 
Do góry