reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Witajcie dziewczynki!!!
Nie wiem czy ktos tu mnie jeszcze pamieta- ja mam wrazenie że zagladałam tu wieki temu, ale tez chciałam cos bardzo waznego ogłosić. Strasznie jestem spóźniona ale w tym barnarzyńskim kraju dopiero dzisiaj przeniesli mi internet do nowego domu.
Ale do rzeczy...

22 marca (w Wielką Sobotę) o godz. 20.46 urodziłam moja maleńką Helenkę.
Dzidzia malenka ale zdrowa na 9 punktów! 2850 a długosci oficjalnej nie znam bo jej nie zmierzyli (tylko głowke 33 cm). Nieoficjalnie (mierzona w domu- uch to było trudne) ma 48 cm.

Pozdrawiam i teraz ide czytać co u Was.
Gratuluje wszystkim etatowym juz mamusiom.
 
reklama
Madziujka, Ingrid OGROMNE GRATULACJE DLA DZIELNYCH MAMUŚ I DZIELNYCH CÓRECZEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rose1__bloomingA.gif
bukiecik.gif
rose1__bloomingA.gif
bukiecik.gif

 
Przeogromne gratulacje dla Ingrid i kolejnej dziewuszki kwietniowej - Helenki. Witaj wśród nas słoneczko kochane :)

Ach, Ingrid, tak sobie dzisiaj myślałam o Tobie, że dawno wieści żadnych nie było... I chyba wyczułaś i odezwałaś się - dzięki za dobrą wiadomość i jeszcze raz gratulacje!!!
 

Załączniki

  • bukiet3.jpg
    bukiet3.jpg
    42,8 KB · Wyświetleń: 57
:-)BUZIACZKI DLA KAŻDEJ ROZDWOJONEJ MAMUŚKI I JEJ DZIECIĄTKA. NIECH WASZE SKARBY ZDROWO ROSNĄ:-):-):-):-)
 
NiaNia - no to pozwól, że pogratuluję pierwszej już typowo kwietniowej mamusi cudnego synka Marcelka !!! Dużo zdrówka, niech Ci rośnie na pociechę !!!


 

Załączniki

  • 5565_56555565_45.jpg
    5565_56555565_45.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Ja też szczerze i gorąco gratuluje świeżo upieczonym Mamusiom :-D

Masiu
Niebo
Aguś
Maju
Guglag
Jolcia
Kasia
Madziujka
Anruś
Ingrid
Niania

No dobra nie bede taka i tatusiom i Waszym rodzinom też pogratuluje w końcu Wszyscy sie dorobili Nowego obywatela rodzinki no nie :-D

A przedewszystkim Gratuluje dzielnym maluszkom....że dali rade i przeszli tak długa i ciężką droge!!!! Cmokaski dla Was!!!:-D:-D:-D

POWTÓRKA :)
 
Do góry