reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki bhcg

Dołączył(a)
8 Styczeń 2015
Postów
6
Witam
6 grudnia miałam miesiączkę, regularnie co 28 dni (nawet do godziny). Do dnia dzisiejszego miesiączki nie mam. Robiłam kilka testów lecz druga kreska wychodziła po dłuższym czasie i blada(uznałam za nieważne) więc poszłam na betę Mój wynik 8.11mIU/ml. Czy to oznacza ciąże? Oczywiście wynik powtórzę w poniedziałek
 
reklama
kurcze, bo niby ta beta jest ciazowa, ale to malo za malo...powinno byc okolo 200 i wzwyz na tym etapie, nawet przy poznej owu i dziwne, ze testy wyszly przy tak niskiej becie
 
na testach to tak naprawdę po godzinie coś było widać więc dlatego poszłam na betę. Tak bardzo bym chciała... Już sama nie wiem co myśleć
 
jeśli chcesz miec spokojny weekend , a na pewno chcesz to zrób betę jutro , powinno wzrosnąc bo z każdym dniem jest duża róznica , życzę wszystkiego dobrego :)
 
reklama
Do góry