reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych listopadowych maleństw

Ania ja jeszcze sie nie zastanawiałam gdzie będą ciuszki maleństwa. Na pewno bedzie z nami w sypialce wiec albo w naszej szafie albo trzeba będzie dokupić komodę bądź szafke.

misia
a nie za wcześniej na pranie ubranek? ale w sumie jak lubisz to robić to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w październiku zrobiła to jeszcze raz;-)

ostatnio czy nawet dzisiaj toczyła sie na głównym rozmowa o wózkach. I tak mi sie przypomniało, że jak oglądałam wózki cztery lata temu to podobał mi sie ten model,

BOLDER SD IMPLAST 3w1 wózek ECOLINE + parasolka ! (4336628393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kolorów miał/ma mnóstwo i naprawdę dużą gondolę. Wtedy z niego zrezygnowałam bo nie widziałam go w żadnym sklepie. A ja lubię coś zobaczyć na żywo zanim dokonam zakupu. Ale żadna moja koleżanka nie miała więc opinii jako takiej nie znam.
 
reklama
KasikN82 mniejsza część rzeczy była z licytacji z alle i chciałam mieć wszystko po swojemu :) w październiku oczywiście powtórzę zabawę ;) choć wiem, że to bez sensu... ale takie przygotowania to wielka przyjemność ;)

Wózek cudny, jeszcze o nim nie słyszałam... ale prezentuje się świetnie :)
 
Ania czy dobrej jakości to nie wiem. Trzeba by opinie poczytać. Jak Antek był już na świecie to raz czy dwa widziałam babeczkę z tym wózkiem, prezentował się ładnie, ale to rzeczywiście mało, żeby kupić wózek. Jak już wspominałam w Łodzi cztery lata temu w żadnym sklepie go nie było, o Piotrkowie to już nie wspomnę. Ale myślę, że w Warszawie już by się obejrzało.
 
KasikN82 z tego co czytam, opinie są dość pozytywne :) u nas w rodzinie jest tradycja, że dziadkowie kupują brykę dla pierwszego dziecka :) spotkałyście się z tym ? Mi trochę głupio tak obarczać kosztami rodziców, ale są nieugieci
 
Misia eee tam korzystaj jeden spory wydatek mniej :) Ja nie slyszalam o tym ale kazdy w rodzinie pyta co kupic ten chce lozeczko ten cos innego wiec wszystko sie przyda :))
 
To prawda już jakiś wydatek mniej ;) moja teściowa jest wrogo chyba nastawiona do takich prezentów hihi .
Fajnie, że Twoja rodzina taka otwarta bynajmniej nic się nie zdubluje ;) moja znajoma dostała 4 takie same pajace i wszystkie w rozmiarze 68 ;)
 
A Tesciowa niech się przyzwyczaja :D No właśnie to jest to z ubrankami tak to moze u kazdej wyglądac ;)) moja teściowa kupila body krotkie letnie na 62, watpie ze do wiosny bedzie na mala dobre raczej juz ciasne :p Najwyzej pod cos jej ubiore ;)) Najwieksza zmora wlasnie jest wózek...bo tyle tych modeli a zeby sie na ktorys zdecydowac :/
 
misia może nie tradycja, ale pieniążki które dostał Antoś od dziadków prawie starczyły na wózek. Trochę dołożyliśmy i kupiliśmy to co chcieliśmy. Z resztą ja nie mogę narzekać, gdyby tylko mogli to by mu gwiazdkę z nieba dali, i jedni i drudzy dziadkowie.

Angelina body na 62 z krótkim spokojnie wykorzystasz, na to pajac i będzie ok. Ja w większości body miałam z krótkim, długie leżały prawie nieużywane. A jak wszyscy pytaja co kupować to nic innego tylko siadaj i rób liste:tak:, żeby sie prezenty nie dublowały:laugh2:
 
reklama
A no to super, to moje pierwsze dziecko dlatego mam duzo wątpliwości :) właśnie usiade zrobie liste i na tej podstawie bede tez sama robila zakupy..kolezanki mowily ze dla dzieciaczkow wyprzedaze w C&A i w Pepco bodziaki po 5zł.
 
Do góry