Amelkowa
Fanka BB :)
Jeśli nie macie ISOFIX to zdecydowanie rozważcie zakup fotelika montowanego tyłem do kierunku jazdy, mocowanego na pasach. Będzie znacznie tańszy a do tego bardzo bardzo bezpieczny.
to mnie zaintrygowało

szczególnie to 'znacznie tańszy'.
Jakie jeszcze oprócz Mobi polecasz?
Mobi nie jest w każdym razie znacznie tańszy...