Guziczek87
Pracująca mamuśka
matko dziewczyny ale wy macie ceny szit......
catedra







ja to mam kosmetyki jeszcze te które kupiłam zanim mała się urodziła tylko musiałam dokupić płyn do kąpieli..... ewentualnie jeszcze morska wodę do noska ale to koszt 19.90 disne mar. chusteczki kupuję pampersa clin&play bo tanie 4 paczki po 14.90
pampki co prawda nie kupuję bo mama nam zawsze kupi coś dla wnusi (wolimy to niż ciuszki których ma mnóstwo) kaszki na razie to mit bo jedna kosztuje 4,30 to raczej żadna kasa a starcza na uuuuuuuuuuuuuuuuu....długo na razie nie ma co liczyć w przyszłość bo nie wiesz czy np maluch będzie mógł to jeść bo np może będzie uczulony... nie ma co wybiegać w przyszłość..
catedra








ja to mam kosmetyki jeszcze te które kupiłam zanim mała się urodziła tylko musiałam dokupić płyn do kąpieli..... ewentualnie jeszcze morska wodę do noska ale to koszt 19.90 disne mar. chusteczki kupuję pampersa clin&play bo tanie 4 paczki po 14.90
pampki co prawda nie kupuję bo mama nam zawsze kupi coś dla wnusi (wolimy to niż ciuszki których ma mnóstwo) kaszki na razie to mit bo jedna kosztuje 4,30 to raczej żadna kasa a starcza na uuuuuuuuuuuuuuuuu....długo na razie nie ma co liczyć w przyszłość bo nie wiesz czy np maluch będzie mógł to jeść bo np może będzie uczulony... nie ma co wybiegać w przyszłość..
dla sądu...
i wtedy to już na nawet na bb nie będę mieć czasu
i wtedy mnie wyrzucicie z zaklętego kręgu
bo masz niezły sajgon
i jeszcze taka krótka drzemka przed kąpielą
podejrzewam, że się bije z myślami... poza tym sprawa jest w Olsztynie więc jakby miał ciagać adwokata to nieźle by mu za to musiał zapłacić...
i zazwyczaj kupowałam dwie lub trzy i dawałam na zmianę różne smaki