• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Babonka śliczne te pościele ale cena kosmiczna ja mam zamiar zapłacić za pościel ok 150 zł a najlepiej kupiłabym łożeczko z poscielą od razu za jednym razem.Choćź ostatnio myśle nad kołyska.
 
Oglądałam na allegro łóżeczka z pościelą i znalezłam.Podobają mi się te 2 wzory pościeli
026mws.jpg

030my.jpg
 
Pyska ,Viv moje typy to pierwsze fotki pościeli :DDDD co do ubranek suuupcie :-)


Anka ta posciel jest rewelka tez :) cos kojarze podobnego ze na allegro widziałam :-D
 
Byłam dziś w smyku i na wyprzedaży zakupiłam dwa 3paki (w smyku jest sporo rzeczy na wyprzedaży - 20%). Za całe zakupy zapłaciłam 50 zł, może szału nie ma, ale powoli kompletuję domową garderobę ;) No i dla dziewczynek wszystko jest takie piękne...
IMG_2366.jpgIMG_2367.jpg
 
reklama
Ania pingwiny rewelacyjne:tak:

Ja dzisiaj stwierdziłam, że nastał czas na przeglądnięcie rzeczy Kuby, aby wybrać coś dla Jagody. Niestety w domu tylko jedna torba z ubrankami 56-68 cm ( druga z tym rozmiarem wylądowała u teściów- musimy odebrać) . Daję zestawienie wszystkich rzeczy jakie narazie posiadam dla J w rozmiarze 56-68 cm ( ups teraz widzę, że jedna bluza na 18 miesięcy i sukienka jeansowa na 2 lata:zawstydzona/y:) Resztą będę Was katować później .. Rzeczy są wymieszane: lumpkowe, sklepowe, i spadkowe.:-D

DSC07789.jpgDSC07790.jpgDSC07792.jpgDSC07795.jpgDSC07796.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry