• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Pyśka - pierwsza, ale mam argument nie tylko związany z gustami - fiolet i bordo mimo, że był na nie swego czasu szał w sypialniach, nie powinnny być stosowane tam gdzie śpimy... ponoć może powodować depresję,.,.. Ja akurat wierzę w oddziaływanie kolorów :) i u mnie się to sprawdza... mam zieleń za oknem i o - lenia :P
 
to nieźle :) zielony - uspokaja.. żółty - motywuje do pracy (głównie polecany jest w miejscach, w których pracujemy)... a niebieski rozleniwia (może dlatego mówi się "myśleć o niebieskich migdałach" :P)
 
reklama
Ja dziś dostałam od siostry kombinezon po jej synku rozmiar 68 PICT0001.jpgA to jest kilka ciuszków które kupiłam PICT0004.jpgPICT0005.jpgPICT0007.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry