• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Dziewczyny, ale cudne są te maleńkie wdzianka! Kana - zakochałam się w tej szarej sukience z golfem! też chcę taką :) pinio - super bluzeczka z tęczą... ja na razie kupiłam dopiero piątą rzecz wczoraj - na razie w miarę uniwersalna, bo dziewczyna na 90%... :)

20130205_171936.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry