• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

Chciałąm dodać zdjęcie wózka ale nie chce wejść seb 1.jpgseb.jpg o weszły co o nim myślicie.
 
reklama
Kota no kiecka pierwsza klasa :-) ja tylko spodzeny moge kupować :-( znowu

co do wózków .............Kasia znajoma ma taki od miesiaca i jest zadowolona :-)


ja sama nie wiem jaki jeszcze ostatnio chodziłam oglądałam i wpadł mi w oko taki
images
ale zobaczymy ....
 
Dziewczyny cudowne wozeczki....:)

Malami....wozek super:) w moim stylu:p tylko wlasnie te male kuleczka, jak mialabys przejechac nimi przez snieg nie dasz rady kochana..... wiem ,bo w spaceowce mam takie z przdu tylko nie ida:p

Ale poza tym jest elegancki:)))))
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry