• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

reklama
Dziewczyny słyszałyście jakieś opinie o wózku Espiro Enzo Evo?

espi.jpgespir.jpg



http://allegro.pl/espiro-enzo-evo-2013-3w1-gratisy-zobacz-film-i2985287508.html
 
jak już wiem że będzie dziewuszka to allegro i lumpki są moje... wcześniej nic nie kupowałam a po moich starszych nic już nie mam ( wszystko sprzedałam ) .
pokaże wam co wylicytowałam
2992060260.jpg
 
siwiutka-------śliczny ciuszek:-)

bejbiszon-------ja też mam tak, że kupowałabym córci "na wyrost":-)ostatnio zachwycił mnie dziko różowy kombinezon na zimę za 39,99 zł w 5-10-15 ale mąż mi nie pozwolił kupić!!!!!!!!!!!!

a na wózkach się nie znam- ja chcę albo quinny albo mutsy:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry