reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Wyprawke chyba udalo mi sie juz ogarnąć, pewnosc będę miala jak rozpakuje wszystko z paczek i torb. Ale wg listy to zapomnialam tylko o recznikach, a resztę co chcialam miec kupilam juz. Z wcześniejszych zakupow najbardziej zadowolona jestem z torby do wozka i kombinezonu
 

Załączniki

  • 1441799139051.jpg
    1441799139051.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 101
  • 1441799160319.jpg
    1441799160319.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Dziewczyny kupowałyście pieluszki bambusowe ?? koleżanka ma 1 i bardzo sibie chwali właśnie będziemy zamawiać grupowo na allegro,z tym że mówi że taka do buźki wystarczy ta mała 30x30 więczamówie sobie choć ze 2 szt na próbę, a właśnie ciekawa jestem też waszego zdania,bo 8 czy 11 lat teu takich cudów nie było :no: jejuuu zabrzmiało to jak bym miała z 48 lat :eek:
 
Ja mam pieluszki bambusowe zarówno te tetrowe jak i z faktura jedwabiu. Używam intensywnie :-) te tetrowe do tu lenia, wkładam he między siebie a mała jak ja w chuście noszę i wycieralam jak było gorąco. Ten jedwabnej używam do przykrywania i mimo że jest cienka to tez grzeje z racji właściwości termoregulacyjnych. Zresztą sama zaczęłam te pieluszki szyć i super się sprzedają. Jakbyś chciała zapraszam na fb:MinCo
 
Ostatnia edycja:
reklama
W biedrze widziałam dzisiaj środki do prania dla dzidziusiow i m.in. były kapsułki Jelp jakby ktoś był zainteresowany. annietess ty chyba ich używasz ?
 
Do góry