reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala i domu

A jak wygląda kwestia pakowania się do porodu u was? Kiedy chcecie szykować torbę? Macie listę że szpitala czy może od wujka Google?
 
reklama
U nas wyprawka już skompletowana, zostało nam z zakupów jakieś tam kosmetyki dla maluszka no i fotelik samochodowy. Zamówimy go chyba w sklepie fotelikiwarszawa.pl bo tam mają świetny wybór asortymentu i praktycznie większość producentów fotelików jest u nich dostępna.Kuzynka tam zamawiała i była bardzo zadowolona, bo przy okazji powiedzieli jej jak zamontować fotelik.
Nie potrzebujemy tutaj kryptoreklamy
 
Hej dziewczyny mam pytanie na razie się zagłębiam w te tajniki jestem na innym wątku staraczkowym ale wole być uświadomiona o wszystkim wcześniej do czego jest ten sterylizator.
Laktator i czujnik oddechu
 
Hej dziewczyny mam pytanie na razie się zagłębiam w te tajniki jestem na innym wątku staraczkowym ale wole być uświadomiona o wszystkim wcześniej do czego jest ten sterylizator.
Laktator i czujnik oddechu
sterylizator potrzebny jest do dezynfekcji butelek i innych urządzeń od odciągaczy. Dezynfekuje parowo bez użycia chemikaliów
Laktator jest przydatny gdy chcemy np. pobudzić laktację, gdy nie możemy karmić maluszka piersią to możemy odciągać mleko i karmić go butelką (mi bardzo zależy na kp - to jest najlepsze rozwiązanie na początku karmienia). Najlepiej od razu zaopatrzyć się w dobry jakościowo laktator np. Medela Swing - dwufazowy (podobny rytm do ssania dziecka) elektryczny aby później już się nie denerować czy to brakiem czy też nadmiarem pokarmu.
 
sterylizator potrzebny jest do dezynfekcji butelek i innych urządzeń od odciągaczy. Dezynfekuje parowo bez użycia chemikaliów
Laktator jest przydatny gdy chcemy np. pobudzić laktację, gdy nie możemy karmić maluszka piersią to możemy odciągać mleko i karmić go butelką (mi bardzo zależy na kp - to jest najlepsze rozwiązanie na początku karmienia). Najlepiej od razu zaopatrzyć się w dobry jakościowo laktator np. Medela Swing - dwufazowy (podobny rytm do ssania dziecka) elektryczny aby później już się nie denerować czy to brakiem czy też nadmiarem pokarmu.

Bardzo dziękuje za informacje [emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry