reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala!

Ja jestem częściowo spakowana w sensie, że mam prawie wszystkie rzeczy (oprócz bieżących kosmetyków) złożone na kupce koło jednej torby, która już widzę jest za mała. Od tygodnia się tak na to patrzę i ... nic z tym nie robię :eek: A chyba wypadałoby wziąć i to w końcu wpakować w coś, jakoś... Żeby tylko mi się jeszcze chciało tak jak mi się nic nie chce :sorry:
 
reklama
Pocieszające :tak: ja chyba poczekam na ostatnie zamówione ciuszki 56 do szpitala, wypiorę wyprasuje i spakuje :-p torba od tygodnia leży, poza tym wszystko mam.
 
jeszcze mozna dopisac krem do buzi na zimno i wiatr :tak:

ja mam torbe czesciowo spakowana, ubranka dla dzieciatka tez przygotowane
 
Ja już spakowana w dwie torby, jedna mała dla Oliwki a druga dla mnie bo niestety w jedną się nie udało pomieścić.
 
misia doskonale Cię rozumiem bo ja też miałam problem by wszystko w jedną torbę spakować... ale wzięłam tę większą i jakoś dało radę :-D
 
reklama
Nom, ja dziś się pakuję. Ginka mnie oprztykała, bo już siedzę na tykającej bombie i powinnam być zwarta i gotowa do szybkiej akcji, czyli wyjazdu na porodówkę :-)
 
Do góry