reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

ja jeszcze miałam z matalana jesli mówimy o takich tańszych i też spoko.

Dzisiaj byłam w nowo otwartym semyk :)

wykorzystałam pana do pokazywania mi wózków, zachwycał się mutsy elea czy cos takiego mnie nie zachwycił bo ta rama jakaś dziwna.

Pooglądałam ubranka , ale bodziaków z krótkim nie było, generalnie było mało bodziaków tylko same bluzeczki to nic nie kupiłam.
 
reklama
jak juz sie zna plec to mozna za smieszne pieniadze obkupic malucha. jak sie trafi na wyprzedaze to po 1f mozna kupic bodziaki czy reszte ciuszkow. ostatnio natrafilam na przeceny dziewczecych fatalaszkow w primarku no cudo ale jeszcze plec nie znana wiec nie szaleje . poki co kupilam wozek :-)
co do ciuszkow asda na fajne ciuszki. next ma rewelacyjne w dotyku ale ceny juz sa wyzsze
 
Te mniejsze rozmiary 56, 62 ja kupowalam next na ebay, uzywane, mozna za grosze cale wyprawki kupic, a te zupelnie malutkie ubranka to w ogole nie sa zniszczone jak po 1 dziecku, nawet teraz po 2 sa w swietnym stanie :)
 
ja w nexcie kupuje zawsze małemu kilka rzeczy na jakies wyjścia bo sa super fajne porządne, jeansy, sweterki etc

perfectbeauty - ty juz po zakupie wózka? no to nieźle. Koniecznie się pochwal na wątku wózkowym :tak:
 
Zgadzam się z Tobą Lor. Ale wydaje mi się, że lepiej kupić coś pożądanego co tych pierwszych 6 lat wytrzyma.
Tak planujemy - teraz łóżeczko, z którego zrobi się potem tapczanik na czas "do końca przedszkola" a potem nasz pierwszoklasista sam sobie wybierze co by chciał mieć w pokoju;)
Ten link do mebelków jest super! Dzięki :)
 
reklama
Annie - zachowałam sobie tego linka bo polowałam na te meble co właśnie pierwsze się otwierają, ale teraz juz mi przeszło bo stawiałabym na jednokolorowe meble a kolorowe dodatki w pokoju.
 
Do góry