reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

reklama
U nas najlepszymi zabawkami jest to, co do zabawek zaliczyć nie można. Duże butelki plastikowe po tymbarku - są kolorowe i julka jak je widzi to się do nich automatycznie śmieje, a w rączkach to najchętniej memla siatkę, bo jej szeleści i wtedy jest szczęśliwa. Oprócz tego pielucha tetrowa też jej wydaje się być ciekawa. A wszelkiego rodzaju grzechotki, pluszaki, gryzaki i co można jeszcze sobie wymarzyć odpada. Tylko mata edukacyjna jeszcze zdaje egzamin. Mamy z Canpol Babies mate króliczka. Szeleszczą mu uszy jak siatka więc tylko to ją interesuje :sorry2:
 
Ja kupiłam małej ostatnio kilka lekkich, gumowych gryzaczków. Ciągle są w użyciu ;-)
Dostała też fajnego, dużego pelikana:
Zawieszka do wózka Głodny Pelikan, K's Kids | Zabawki dla dzieci - do 3 lat | Zabawki dla dzieci w Miluch.pl
Polecam! Zabawka ma grzechotkę, elementy szeleszczące, gryzaczek - można ją powiesić w wózku, do łuku w leżaczku lub po prostu dać do rączki. Jest bardzo kolorowa i przyciąga wzrok.
Wydaje mi się również, że mała lubi gryźć miekką zabawkę, jako alternatywę dla twardszych gryzaczków :tak:
 
a moja mała wpatruje sie w kolorowy wiatraczek przyczepiony do wózka :-)
tanoiocha totalna a tyle zabawy :-D
 
Ja kupiłam małej ostatnio kilka lekkich, gumowych gryzaczków. Ciągle są w użyciu ;-)
Dostała też fajnego, dużego pelikana:
Zawieszka do wózka Głodny Pelikan, K's Kids | Zabawki dla dzieci - do 3 lat | Zabawki dla dzieci w Miluch.pl
Polecam! Zabawka ma grzechotkę, elementy szeleszczące, gryzaczek - można ją powiesić w wózku, do łuku w leżaczku lub po prostu dać do rączki. Jest bardzo kolorowa i przyciąga wzrok.
Wydaje mi się również, że mała lubi gryźć miekką zabawkę, jako alternatywę dla twardszych gryzaczków :tak:

Jacuś ma takiego pieska, też go bardzo lubi...:-):-);-);-)
Aktualnie gryzaczki grzechotki, karuzela już go wkurza(łapie i psuje mechanizm-co męża drażni.., aj mu pozwalam trzymać i po prostu wyłączam ją jak złapie)drażni go, że do buzi nie może zwierzaków wsadzić...:sorry2:Mata też ok, ale czasem też się wkurza się , że do buzi nie może wsadzić zwierzaków..Matę mamy taką i jest na prawdę super:
MATA EDUKACYJNA Tiny Love SUPER PROMOCJA (633499657) - Aukcje internetowe Allegro
Jacuś lubi się na niej bawić, choć ostatnio z mężem padaliśmy ze śmiechu, że drąŋ trzeba było kupić, bo najbardziej ostatnio lubi pałąk,żeby łapać i podciągać się na nim do pozycji siedzącej;-);-);-):-):-):-)
ni najlepsza zabawa to gadanie i śpiewanie z Mamą, czytanie książeczek i zwiedzanie świata na rączkach;-);-);-)no coż...wymagający ten mój Syn:-):-)
 
reklama
Do góry