reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy i zabawki

Mój już złożony i jest super! Odgłosy fajne:) My mamy konika ciemnobrązowego. Jest śliczny i czeka schowany do Wigilii.
 
reklama
A ja chcę się Was poradzić a propos rowerka, który Ola ma dostac od chrzestnego.

Ten:
na PREZENT ROWEREK KUBUŚ PUCHATEK 3koła od15mcy (1329763678) - Aukcje internetowe Allegro

Czy ten
ROWEREK, ROWER DASZEK - ANGIELSKI MODEL + GRATIS (1316386623) - Aukcje internetowe Allegro

Zadne rowerki żabki, misie i pandy... podobają mi się juz takie "doroślejsze". Ten drugi ma więcej mozliwości jeśli chodzi o dopasowanie siedziska, ma podnożki a ten pierwszy jest śliczny i ma wszystko co chcę i te koła jakieś takie porządniejsze, ale nie jest aż tak elastyczny. Co radzicie?
 
Daga- też tak pomyślałam że o to właśnie chodzi... zabezpieczenie producenta tylko że to bez sensu
melody- jak dla mnie to też ten pierwszy zdecydowanie ładniejszy, ale nie wiem jak z nimi w praktyce
 
Mnie osobiście z tych dwóch ten pierwszy sie bardziej podoba, ale trudno mi cokolwiek więcej powiedzieć bo Basia też jeszcze nie ma rowerka.
 
Melody - mi osobiście bardziej podoba się ten pierwszy, Karolci zresztą też (ale ona strasznie lubi Puchatka, więc nie wiem, czy jest obiektywna :-D). My w tym roku musiałyśmy mieć taki z podnóżkiem, bo Karolcia nie sięgała nóżkami do pedałów :sorry: na szczęście dostałyśmy rowerek w spadku po kuzynce,więc teraz jak bedziemy kupować, to już taki normalny ...
 
reklama
My kupiliśmy na wiosnę tego typu rowerek
Rowerek smart trike! (1323104153) - Aukcje internetowe Allegro
tego naszego nie mogę znaleźć, ale to chyba taki tylko inny kolor nasz ma.
Mi zależało na tej barierce i podnóżkach - i też wolałam zwykły rowerek. Nam się bardzo sprawdził, Ola lubi w nim jeździć. Pewnie na tę wiosnę barierkę zdemontujemy. Jest o tyle fajny, że posłuży nam jakiś czas ;) Wszystko stopniowo można demontować i zostaje sam trójkołowy rowerek. Ale w sumie nie wiem czy jakbym teraz miała kupować rowerek to czy bym się na taki zdecydowała, bo w sumie dzieci są już większe i ta barierka nie będzie już konieczna..
 
Do góry