reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

Liwus co do pasty to jeszcze chyba można zaczekać. Moja Olka ma 4 latka i jeszcze jej dobrze nie wypluwa, poza tym lubi ją jeść :sorry:, jak myje zęby to muszę pilnować :-D:-D:-D

Miki też zjada pastę:tak:
Ząbki jak na razie ma jak perełki i u dentysty nie byliśmy, tzn. byliśmy ale tak żeby sobie zobaczył, pazczy nie otwierał. Boje się, że będzie problem, bo ja mam traumatyczne wspomnienia. Chyba wyslę tatusia:-p
 
reklama
ja tu wklejam aktualna listę,bo druga jedynka wyłazi na poważnie

0 zębów:
Lena
Wiki
Tosia
Kuba
Zosia
Ika

1 ząbek
Zuzu
Adaś


2 zęby
Blu
Olga
Oliwka
Julka
Maja
Szymon Pearl
Zainab
Maciuś

3 zęby
Antoś

4 zęby
Gabi
Misia
Misiek

6 zębów
Gabi
Tymek H
Szymuś Heksy
Florka

7 zębów
Maks


co do dentystó to ja też mam uraz.Raz w podstawówce zaszalałam i zrobiłam wszystkie,a później znów sie bałam pójść i zęby znów się zepsuły.Jakieś 5 lat temu się odważyłam,ale chyba ze względu na to,że moja siorka chodziła do dentysty i łatwiej się było zapisać.zrobiłam co trzeba było i od tego czasu chodzę co pół roku na przegląd I teraz już się tak nie boję,bo jak się coś znajdzie do zrobienia to tylko ze znieczuleniem,już nawet nie muszę tego dentystce mówić.Więc dla wszystkich bojących się polecam znieczulenie.

Haszi dzięki za radę na przyszłość.Jak trzeba będzie to zaplombujemy z ewentualnym znieczuleniem ,zeby się dziecko nie zraziło.
 
I Natasia zębów brak:tak:

0 zębów:
Lena
Wiki
Tosia
Kuba
Zosia
Ika
Natalka

1 ząbek
Zuzu
Adaś


2 zęby
Blu
Olga
Oliwka
Julka
Maja
Szymon Pearl
Zainab
Maciuś

3 zęby
Antoś

4 zęby
Gabi
Misia
Misiek

6 zębów
Gabi
Tymek H
Szymuś Heksy
Florka

7 zębów
Maks
 
moj jasio tez nie ma jeszcze ząbków spuchnięte ma dziąsła rączki caly czas pożera troche mi go szkoda ale czekamy :-) widze ze nie tylko moj jas nie ma ząbków dobrze wiedziec bo juz sie martwić zaczełam :-p
 
U nas kolejny ząbek. Lewa dolna dwójka. rawa i górne 3 też sie szykują.
Nie wiem skąd u Tymcia taki zębowy sprint. Pysiu 2 ząbki miał około 8 mc a kolejne dopiero ok roku.
Dziewczyny cieszcie się, z bezzębnych dziąsełek bo podobno takie później wyklute są mocniejsze no i nie wybiją ich w pierwszych eskapadach;-)
 
u nas nadal 4 na wierzchu
wolniutko i nieśmiało zaczyna wyglądać lewa górna dwójeczka - zobaczymy kiedy się pojawi;-)
 
Antos gratki:tak:Mis sie wypisuje z grupy czterozebnych i przeskakujemy do pieciozebnych klokodyli mamy gorna druga jedynke:tak:
 
reklama
Do góry