reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

Renee29

Mama sierpniowa'06
Dołączył(a)
5 Maj 2006
Postów
2 723
Zaczynam nowy wątek bo niedługo będzie nam potrzebny:tak: :-D .Na razie to ja się zastanawiam czy u mojej panny sie już coś w tym temacie nie zaczęło bo coś sie ostatnio bardzo marudna i płaczliwa zrobiła, ślini się i łapki pcha do buzi.Czy to by nie było zawcześnie:confused: :eek:
 
reklama
Renee z ząbkowanie jest różnie,może to już ale chyba jeszcze za wcześne.
Moja Martyna pierwszy ząbek dostała dopero w 9 mc.
 
Moje dzieci dostają wcześnie ząbki .Pierwsze ząbki wychodzą im ok 4 m-ca życia.Igorek też już się bardzo ślini i pcha łapki do buzi ,co może być oznaką wychodzenia ząbków.Renee Twoja córcia też może dostać ząbki wcześnie:tak:
 
Ostatnio czytalam,że zabki pojawiają się 0d 3do 11 mca,po tym czasie jak nie wyjdą to trzeba do lekarza.No i rodzą się dzieci z ząbkami,np.córcia mojego kolegi;-)
 
Moja także ślini się niesamowicie od jakichś dwóch tygodni.Ma nawet białe prześwitujące przez dziąsła ,ale jeszcze nie wychodzą.łapki też pcha do buzi ale bardziej udają smoczek.:-pPatrząc po znajomych to chłopcą szybciej wychodzą zęby.Mojej siostry córka ma prawie 10 miesiecy i niema jeszcze.Syn znajomej na 8 miesiecy i ma już dwa zęby.
 
Ania dostała ząbka pierwszego jak miala 6 imesięcy.. a teraz (pisałam juz o tymgdzieś) Frankowi już rosną pierwsze ząbki - widać już przez dziasełka te białe kreseczki - te co mają już starsze dzieci to wiedzą o co chodzi te co nie .. to niedługi się dowiedzą.. i faktyczie bardziej marudny się zrobił i mniej śpi w ciągu dnia.. w zasadzie robi sobie tylko dwie dłuższe drzemki a resztę czasu chce się bawić.. dobrze ze połozony na macie zajmuje sie sobą nawet i pół godziny ..
 
reklama
Do góry