Marysia77
Fanka BB :)
UFF nareszcie w domku - padnieta ale szczescliwa bo po wizycie wiem ze wsystko jest w najlepszym porzadku. Dzidzia ma sie dobrze mimo mojej grypy i zpalenia ucha. Niestety spioch straszny najpierw nie chcialo sie moje szczescie przebudzic a jak juz laskawie sie przeciagnelo to dalej walnelo w kime i wystawilo nam dupenke zamiast cipuszke albo pitunia :-) takze zobaczymy moze sie ujawni 12.08 - wybaczcie ze tak po krotce i nawet nie zdolalam was dzis nadrobic ale padam z nog wiec nadrobie wszystko jutro. Milego wieczorku i spokojnej nocki dziewczynki
zmeczenie wychodzi - mialo byc oczywiscie 12.03
zmeczenie wychodzi - mialo byc oczywiscie 12.03

Jeane- standardowo pod pachą tempke mierze i mam już tak od września lekarz mi raz mówił że może jakieś osłabienie na jesień czy coś MartaSx-ważne że dał się w końcu namówić już za jakiś czas będziecie przerabiali pieluszki nocne wstawanie:-)
najważniejsze ze dzidzia zdrowa a reszte jeszcze zdąrzy pewnie pokazać
!!!!!!!!!!! 